Konkurs fotograficzny Przyroda Ojczysta

Rozpoczęła się X edycja konkursu fotograficznego Przyroda Ojczysta. Zachęcamy do uczestnictwa! Konkurs organizowany jest przez portal ekologiczny ekologia.pl i na nim znajdą Państwo szczegółowe informacje o przebiegu konkursu. SR Tech jest sponsorem nagród głównych w konkursie. Będą nimi testery Soeks Ecovisor F4.

czytaj całość »
Eko prezent na święta
Eko prezent na święta

Ekotester Soeks Ecovisor F4 - pozwala sprawdzić jakość żywności. Sprawdzi także pole elektromagnetyczne urządzeń AGD czy instalacji elektrycznej w domu. Tester żywności Soeks Ecovisor F4 to nowoczesny miernik azotanów, miernik pola elektromagnetycznego, miernik pola jonizującego i tester wody.

 

czytaj całość »
Soeks Ecovisor F4 - reklama
Soeks Ecovisor F4 - reklama

Możecie zapoznać się z reklamą Soeks Ecovisor F4. Jest to popularny miernik azotanów, który możecie zakupić w naszym sklepie. Jest to urządzenie do pomiaru azotanów, które pozwala ocenić jakość produktów spożywczych. Tester żywności i jego działanie zaprezentowane jest w poniższej reklamie.

 

czytaj całość »
Dlaczego mierzymy azotany w żywności?
Dlaczego mierzymy azotany w żywności?

Azotany to grupa związków chemicznych występująca w żywności. Ich obecność w wysokim stężeniu jest szkodliwe. Firma Soeks opracowała serię testerów żywności umożliwiających wykonanie w warunkach domowych pomiaru azotanów. Test na zawartość azotanów można wykonać w domu czy sklepie na owocach, warzywach, ale także surowym mięsie i rybach.

czytaj całość »
Pomiar azotanów - czym są azotany?
Pomiar azotanów

Azotany znajdują się w nawozach (naturalnych jak i sztucznych) i dlatego są obecne i są obecne w owocach i warzywach. W organizmie człowieka azotany przekształcają się w azotyny, które mogą się przyczyniać do powstawania nowotworów, zaburzeń układu nerwowego, zaburzeń funkcjonowania układu pokarmowego, nadciśnienia, choroby Alzheimera i innych schorzeń.

czytaj całość »
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl