Eko prezent na święta
Eko prezent na święta

Ekotester Soeks Ecovisor F4 - pozwala sprawdzić jakość żywności. Sprawdzi także pole elektromagnetyczne urządzeń AGD czy instalacji elektrycznej w domu. Tester żywności Soeks Ecovisor F4 to nowoczesny miernik azotanów, miernik pola elektromagnetycznego, miernik pola jonizującego i tester wody.

 

czytaj całość »
Soeks Ecovisor F4 - reklama
Soeks Ecovisor F4 - reklama

Możecie zapoznać się z reklamą Soeks Ecovisor F4. Jest to popularny miernik azotanów, który możecie zakupić w naszym sklepie. Jest to urządzenie do pomiaru azotanów, które pozwala ocenić jakość produktów spożywczych. Tester żywności i jego działanie zaprezentowane jest w poniższej reklamie.

 

czytaj całość »
Dlaczego mierzymy azotany w żywności?
Dlaczego mierzymy azotany w żywności?

Azotany to grupa związków chemicznych występująca w żywności. Ich obecność w wysokim stężeniu jest szkodliwe. Firma Soeks opracowała serię testerów żywności umożliwiających wykonanie w warunkach domowych pomiaru azotanów. Test na zawartość azotanów można wykonać w domu czy sklepie na owocach, warzywach, ale także surowym mięsie i rybach.

czytaj całość »
Pomiar azotanów
Pomiar azotanów

Azotany znajdują się w nawozach (naturalnych jak i sztucznych) i dlatego są obecne i są obecne w owocach i warzywach. W organizmie człowieka azotany przekształcają się w azotyny, które mogą się przyczyniać do powstawania nowotworów, zaburzeń układu nerwowego, zaburzeń funkcjonowania układu pokarmowego, nadciśnienia, choroby Alzheimera i innych schorzeń.

czytaj całość »
Jakość mięsa w Polsce

Dlaczego norma azotanów jest często znacznie przekroczona dla surowego mięsa kupowanego w sklepach? Azotany w mięsie znajdują się zawsze, ale ich stężenie na kilogram nie powinno przekraczać pewnego poziomu. Nadmiar azotanów w nieprzetworzonym mięsie może mieć kilka przyczyn...

czytaj całość »
Pestycydy w żywności
Pestycydy w żywności

Bardzo duża zawartość pestycydów w warzywach, owocach może świadczyć o tym, że najlepiej abyśmy ich w ogóle nie spożywali zamiast zastanawiać się oczyścić owoce z pestycydów. Do sprawdzenia składu naszych zakupów i ich zdatności do spożycia będzie potrzebne urządzenie do mierzenia azotanów w żywności.

czytaj całość »
Tester żywności Soeks Ecovisor

W naszej ofercie pojawił się nowoczesny tester żywności Soeks Ecovisor F4. Testery żywności to urządzenia umożliwiające pomiar azotanów i substancji konserwujących w żywności - owocach, warzywach, mięsie, owocach morza czy rybach. Wystarczy wbić sondę w testowany produkt, aby po kilku sekundach uzyskać wynik pomiaru i informację o tym czy produkt jest zdatny do spożycia.

czytaj całość »
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl