Blog wpisy
Miernik 5G

Miernik 5G pozwala zmierzyć siłę promieniowania sieci i nadajników komórkowych, elektromagnetycznego, mikrofalowego, radarów, nadajników telewizyjnych, trafo.

O firmie

SR Tech specjalizuje się w sprzedaży urządzeń związanych z nowymi technologiami, ekologią i zdrowym trybem życia. W naszej ofercie znajdują się między innymi testery żywności, dozymetry, mierniki. Firma prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. Współpracujemy z dostawcami z całego świata.

Dane firmy

SR Tech

NIP 7722218350

97-500 Radomsko

Kościuszki 6/113

email: kontakt@srtech.pl

Konto ING Bank: 82 1050 1937 1000 0091 1624 5151

 

SOEKS

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy SOEKS w Polsce. SOEKS to wiodący producent urządzeń i aparatury do monitorowania środowiska i sprzętu pomiarowego. Obecnie zajmuje się dostarczaniem urządzeń pomiarowych do celów cywilnych i militarnych. Jej główny asortyment to ekotestery, testery żywności, dozymetry, mierniki pól elektromagnetycznych i specjalistyczne urządzenia pomiarowe. SOEKS działa na całym świecie, między innymi w Europie, USA i Azji, a jej siedziba znajduje się w Moskwie. Na całym świecie sprzedała już 2.7 miliona urządzeń. Czytaj dalej..

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl