Dezynfekcja żywności
Dezynfekcja żywności - W TOKU, rozbudować mocno po whitepress

Dezynfekcja żywności jest bardzo ważna ponieważ zanieczyszczenia znajdujące się na powierzchnia produktów spożywczych są przyczyną licznych chorób. Od dawna stosuje się różnorodne sposoby na dezynfekcję żywności w domu. Obecnie dostępne są też nowe, znacznie skuteczniejsze metody. W niniejszym artykule przedstawiamy te najpopularniejsze i te najbardziej skuteczne.

czytaj całość »
Wady ozonowania żywności
Wady ozonowania żywności

Generatory ozonu są przedstawiane jako idealny sposób na domową dezynfekcję. Nie jest to prawda - urządzenia te nie zapewniają w pełni skutecznego oczyszczania. Generatory ozonu są też niebezpieczne dla ludzi znajdujących się w pomieszczeniu gdzie pracuje klasyczny generator ozonu. Niestety, zbyt duże stężenie ozonu może mieć negatywne skutki dla organizmu. Wady ozonowania żywności mają duże przełożenie na nasze zdrowie.

czytaj całość »
Jak użytkować myjkę Milerd Detoxer?
Jak użytkować myjkę Milerd Detoxer?

Ultradźwiękowa myjka do warzyw i owoców Milerd Detoxer to urządzenie, które oczyszcza żywność usuwa z niej osad, zarazki i bakterie. Od kilku lat myjki do żywności stały się niezwykle popularne. Najnowsze urządzenie z tej serii to Milerd Detoxer wykorzystująca technologię Megasonic Cleaning. Jak działa myjka Detoxer i jak najlepiej z niej korzystać?

czytaj całość »
Funkcje myjki ozonowej Milerd Detoxer
Funkcje myjki ozonowej Milerd Detoxer

Jakie zagrożenia dla zdrowia i życia występują w najbliższym otoczeniu? Obecne w naszym środowisku bakterie i grzyby, zarazki i pasożyty choć niewidoczne gołym okiem mogą nam naprawdę uprzykrzyć życie. Dzięki urządzeniu Milerd Detoxer możemy jednak usunąć niewidoczne gołym okiem zanieczyszczenia z owoców, warzyw, mięsa, ryb, a także przedmiotów, zabawek.

czytaj całość »
Jak myć owoce i warzywa z pestycydów?
Jak myć owoce i warzywa z pestycydów?

Jak myć owoce i warzywa z pestycydów, aby nie stanowiły zagrożenia dla organizmu? Czym są pestycydy. Aby skutecznie zwalczyć wroga, musimy go dobrze poznać. Opisujemy dla was czym są pestycydy, dlaczego znajdują się w żywności i jak myć owoce i warzywa aby skutecznie pozbyć się pestycydów.

czytaj całość »
Jak działa myjka do żywności?
Jak działa myjka do żywności?

Jak najlepiej czyścić owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze, aby były bezpieczne, czyste i nieszkodliwe? To właśnie połączenie dwóch systemów ozonowania i Megasonic Cleaning powoduje, że myjka do żywności jest tak dokładna i nie ma sobie równych. Usuwanie metali ciężkich, bakterii, wirusów, zarodnikow pasożytów, czy też pozostałości po trujących dla zdrowia pestycydach i środkach chwastobójczych nie stanowi dla niej żadnego problemu.

czytaj całość »
Oczyszczanie warzyw z pestycydów
Oczyszczanie warzyw z pestycydów

Jak skutecznie oczyszczać owoce i warzywa z zanieczyszczeń i pestycydów, które tak bardzo wpływają na nasz stan zdrowia. Czy mycie owoców i warzyw pod czystą wodą jest wystarczające? Jak zadbać o spożywanie zdrowych, czystych i zdezynfekowanych ogórków, cukinii, truskawek i jagód? Niestety nawyk oczyszczania warzyw zimną wodą zdecydowanie nie wystarcza. Jaka jest więc najlepsza metoda mycia warzyw i jak myć owoce?

czytaj całość »
Jak myć, suszyć i przechowywać Food Cleaner w domu?
Jak myć, suszyć i przechowywać Food Cleaner w domu?

Na świecie pojawia się wiele nowoczesnych technologii i rozwiązań, których głównym celem jest ułatwienie nam codziennych obowiązków. Takie zadanie ma również myjka do żywności Food Cleaner – nowatorskie urządzenie, przebadane w laboratorium, a co najważniejsze – skuteczne i bezpieczne. Jeżeli zainteresowani jesteście nowinkami technicznymi, to zapraszamy do artykułu!

czytaj całość »
Myjka do owoców i warzyw
Myjka do owoców i warzyw

Coraz częściej pojawiające się alergie, nawet wśród małych dzieci, wysypki, nietolerancje, niedobory.. Brzmi groźnie, prawda? Chcąc chronić zdrowie musimy zacząć działać od podstaw, czyli od żywienia. Jak pozbyć się pleśni, zanieczyszczeń i bakterii? Aby nam to ułatwić specjaliści wynaleźli urządzenie do mycia warzyw i owoców, które za pomocą jednego kliknięcia usuwa pestycydy, brud, zarodniki pasożytów – jest to myjka do mycia owoców i warzyw food cleaner marki Milerd Detoxer!

czytaj całość »
Jak usunąć glifosat z warzyw i owoców?
Jak usunąć glifosat z warzyw i owoców?

Jakie są skutki spożywania glifosatu i pestycydów stosowanych coraz częściej i coraz bardziej intensywnie w uprawach? Jak usunąć glifosat z żywności? Na naszym blogu podajemy także sposoby na usuwanie glifosatu z owoców i warzyw. Zadbajmy o siebie w możliwie jak najlepszy sposób i żyjmy zdrowo!

czytaj całość »
Myjka do żywności
Myjka do żywności

Milerd Detoxer to przenośne urządzenie przeznaczone do dezynfekcji oraz oczyszczania żywności i przedmiotów. Detoxer to nowość roku 2022 - myjka deklasuje dotychczas dostępne modele myjek do warzyw i innej żywności dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

czytaj całość »
Jak zdrowo karmić dziecko?
Jak zdrowo karmić dziecko?

Większość rodziców często staje przed wyborem: słoiczek czy samodzielnie przygotowany posiłek? Obie te możliwości mają swoje wady i zalety. Wybierając pierwszą opcję, czyli danie w słoiczku, jesteśmy niemalże pewni, że zawartość jest odpowiednio dobrana do wieku maluszka oraz skomponowana z najwyższej jakości składników

czytaj całość »
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl