Zakupy na raty

Raty w sklepie obsługuje Santander Consumer Bank S.A. Dostępne są dwa typy kredytów:

  • KREDYT BEZ ODSETEK 10 RAT - raty 0% na okres 10 miesięcy
  • RATY INTERNET - możesz sam określić okres kredytowania. Oprocentowanie zmienia się w zależności od okresu kredytowania.

 

Kalkulator rat

Aby obliczyć raty wystarczy kliknąć przycisk poniżej. Należy podać typ kredytu, kwotę zakupu, ilość rat i wysokość wpłaty własnej.

 

Instrukcja: jak kupić produkt na raty?

Poniżej prezentujemy w punktach instrukcję opisującą proces zakupu na raty w naszym sklepie. Dodatkowe informacje można znaleźć także na stronie Santander Consumer Bank.

 

1. Złóż zamówienie

Dowolny produkt można zakupić na raty wybierając w koszyku zakupowym płatność przez eRaty Santander Consumer Bank S.A. jak na grafice poniżej. Następnie w normalny sposób składamy zamówienie w sklepie - należy podać informacje o sposobie dostawy.

 

2. Przejdź do wniosku kredytowego

Gdy wyświetli się potwierdzenie złożenia zamówienia należy potwierdzić zapoznanie się z warunkami kredytu (opcja zaznaczona na grafice poniżej), a następnie kliknąć w niebieski przycisk Złóż wniosek o kredyt ratalny eraty santander consumer bank s.a.

 

3. Wypełnij wniosek kredytowy

Teraz zostaniesz przeniesiony na stronę z wnioskiem kredytowym, który należy wypełnić. Wybierz typ kredytu jaki Cię interesuje i podaj dane wymagane przez bank. W zależności od tego jaki typ kredytu i okres kredytowania wybierzesz oprocentowanie może się zmieniać.

Aby skorzystać z rat 0% na 10 miesięcy w drugim kroku formularza należy wybrać Typ kredytu: KREDYT BEZ ODSETEK 10 RAT

 

4. Czekaj na kontakt konsultanta banku

Po złożeniu wniosku skontaktuje się z Tobą telefonicznie konsultant Santander Consumer Bank który poprosi o uzupełnienie dodatkowych danych - przygotuj dowód osobisty oraz informacje na temat wysokości i źródła dochodów..

 

5. Podpisz umowę kredytową

Podpisz umowę kredytową wykonując przelew lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 

6. Wysyłamy do Ciebie zamówione produkty

Po pozytywnej weryfikacji Santander Consumer Bank poinformuje naszą firmą o przyznaniu kredytu, a my wyślemy do Ciebie zamówiony towar.

 

Pytania?

1. Czy jest wymagane zaświadczenie o dochodach?

Zdecydowana większość decyzji kredytowych jest wydawana na podstawie oświadczenia o źródle i wysokości dochodów. W nielicznych przypadkach Bank może jednak zażądać udokumentowania dochodu.

2. Jaka będzie wysokość mojej raty, jakie są koszty kredytu?

Aby sprawdzić i wybrać optymalną dla Ciebie wysokość raty zrób symulację w kalkulatorze.

3. W jaki sposób spłacam kredyt?

W równych ratach. Możesz wpłacać raty tradycyjnie, w oddziałach banków lub na poczcie, albo zdecydować się na stałe zlecenie płatności rat ze swojego konta. Kwotę raty, termin spłaty oraz numer rachunku do wpłat znajdziesz w umowie o kredyt.

4. Czy można dokonać wcześniejszej spłaty kredytu?

Tak, możesz spłacić kredyt przed terminem. W tym celu skontaktuj się z oddziałem lub infolinią Banku, aby ustalić kwotę pozostałą do spłaty na dany dzień.

5. Jak długo potrwa cały proces, związany z płatnością w ratach w sklepie internetowym?

Wypełnienie wniosku kredytowego online trwa od 15 do 20 minut. Wstępną decyzję kredytową otrzymasz w wiadomości e-mail wraz z instrukcją postępowania i linkiem do dedykowanej platformy banku. Czas realizacji zamówienia z płatnością w ratach zajmuje zwykle od 1 do 3 dni roboczych.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl