Zakupy na raty

Raty w sklepie obsługuje Santander Consumer Bank S.A.

Wysokość rat można obliczyć korzystając z kalkulatora ratalnego - wystarczy kliknąć przycisk "Oblicz eraty" poniżej. Należy podać typ kredytu, kwotę zakupu, ilość rat i wysokość wpłaty własnej.

Dostępne są dwa typy kredytów:

  • RATY INTERNET - możesz sam określić okres kredytowania. Oprocentowanie zmienia się w zależności od okresu kredytowania.
  • KREDYT BEZ ODSETEK 10 RAT - raty 0% czyli promocyjne zerowe oprocentowanie kredytu na okres 10 miesięcy (nie da się zmienić okresu kredytowania)

 

Instrukcja: jak kupić produkt na raty?

Poniżej prezentujemy w punktach instrukcję opisującą proces zakupu na raty w naszym sklepie. Dodatkowe informacje można znaleźć także na stronie Santander Consumer Bank.

 

1. Złóż zamówienie

Dowolny produkt można zakupić na raty wybierając w koszyku zakupowym płatność przez eRaty Santander Consumer Bank S.A. jak na grafice poniżej. Następnie w normalny sposób składamy zamówienie w sklepie - należy podać informacje o sposobie dostawy.

 

2. Przejdź do wniosku kredytowego

Gdy wyświetli się potwierdzenie złożenia zamówienia należy potwierdzić zapoznanie się z warunkami kredytu (opcja zaznaczona na grafice poniżej), a następnie kliknąć w czerwony przycisk Złóż wniosek o kredyt ratalny eraty santander consumer bank s.a.

 

3. Wypełnij wniosek kredytowy

Teraz zostaniesz przeniesiony na stronę z wnioskiem kredytowym, który należy wypełnić. Wybierz typ kredytu jaki Cię interesuje i podaj dane wymagane przez bank. W zależności od tego jaki typ kredytu i okres kredytowania wybierzesz oprocentowanie może się zmieniać.

Aby skorzystać z rat 0% na 10 miesięcy w drugim kroku formularza należy wybrać Typ kredytu: KREDYT BEZ ODSETEK 10 RAT

 

4. Czekaj na kontakt konsultanta banku

Po złożeniu wniosku skontaktuje się z Tobą telefonicznie konsultant Santander Consumer Bank który poprosi o uzupełnienie dodatkowych danych - przygotuj dowód osobisty oraz informacje na temat wysokości i źródła dochodów..

 

5. Podpisz umowę kredytową

Podpisz umowę kredytową wykonując przelew lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 

6. Wysyłamy do Ciebie zamówione produkty

Po pozytywnej weryfikacji Santander Consumer Bank poinformuje naszą firmą o przyznaniu kredytu, a my wyślemy do Ciebie zamówiony towar.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl