Zwrot towaru

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827, z późn. zm.) konsumenci mają 14 dni na zwrot towaru w stanie niezmienionym i nienoszącym śladów korzystania z niego (dotyczy to także pudełka).

Urządzenia porysowane, brudne, w pogiętych pudełkach nie będą przyjmowane.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt z paragonem, należy wypełnić oświadczenie i wysłać je na nasz adres email lub wraz ze zwracanym produktem/produktami. Oświadczenie musi zawierać dane osobowe klienta, telefon i numer konta do zwrotu pieniędzy. Brak numeru konta uniemożliwia zwrot pieniędzy. Treść oświadczenia można pobrać tutaj. Oświadczenie może być napisane odręcznie.

Prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy. W przypadku braku wcześniejszej informacji o zwrocie produktu procedura zwrotu pieniędzy może się wydłużyć.

Prawo do zwrotu towaru przysługuje tylko konsumentom (osoby fizyczne i osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą)!

Zwracany produkt należy odesłać na adres:

SR Tech
ul. Żeromskiego 22/2
97-500 Radomsko

Nie odbieramy przesyłek pobraniowych ani przesyłek wysłanych do Paczkomatu. Urządzenia odesłane bez dołączonych informacji kontaktowych od nadawcy nie będą uwzględniane.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl