Jak zdrowo się odżywiać?
Jak zdrowo się odżywiać?

Wspieranie organizmu wartościowymi składnikami odżywczymi może przyczynić się do poprawy samopoczucia, wzmacniania odporności oraz zapobiegania wielu chorobom. wyjaśniamy, jak zdrowo się odżywiać, a także skupiamy się na wyborze najlepszych produktów spożywczych, podpowiadając, na co zwrócić uwagę przy zakupach i przygotowywaniu posiłków.

czytaj całość »
Miernik azotanów na wakacjach
Miernik azotanów na wakacjach

Wiele osób na co dzień boryka się z problemami żołądkowymi, rezygnując tym samym z opcji ‘all inclusive’ – niepewność i lęk przed kolejnymi dolegliwościami nakazuje bycie nad wyraz przezornym. Zwłaszcza w krajach zagranicznych, gdzie czystość i higiena nie zawsze są przestrzegane. Jest na to prosty sposób.

czytaj całość »
Konserwanty w żywności
Konserwanty w żywności

Produkty spożywcze i zastosowane w nich substancje dodatkowe mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie i zdrowie. Dobrze znać właściwości substancji dodawanych do produktów spożywczych. Rodzaje konserwantów stosowanych przy produkcji żywności najłatwiej podzielić na trzy podstawowe grupy.

czytaj całość »
Urządzenie do mierzenia azotanów w żywności
Urządzenie do mierzenia azotanów w żywności

Azotany w dopuszczalnych dla człowieka normach mają wiele plusów. Niestety, w żołądku, pod wpływem bakterii azotany przekształcają się w azotyny, które w nadmiarze są bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Z badań wynika, że ¼ azotanów wchłoniętych przez człowieka przekształca się w toksyczne azotyny, a te z kolei mogą doprowadzić do...

czytaj całość »
Urządzenie do pomiaru azotanów
Urządzenie do pomiaru azotanów

Tester żywności to urządzenie do pomiaru azotanów w żywności. Na podstawie analizy azotanów takie urządzenie pozwala na określenie jakości produktów spożywczych. Zmierzymy nim jakość owoców, warzyw, mięsa, ryb, owoców morza. Urządzenie w kilka sekund bada jakość żywności. Najważniejszą elementem testerów żywności jest sonda. 

czytaj całość »
Gdzie kupić zdrową żywność?
Gdzie kupić zdrową żywność?

Patrząc na dzisiejszy świat nikt nie ma już wątpliwości co do drastycznych zmian otoczenia, a co za tym idzie, zmiany jakości produktów spożywczych w polskich sklepach. Soeks Ecovisor F4 to praktyczne, poręczne urządzenie dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie. Bez względu na to, czy zakupy robimy w pobliskim warzywniaku, na rynku, czy w supermarkecie wszędzie możemy sprawdzić jakość kupowanych produktów.

czytaj całość »
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl