Ochrona przed elektrosmogiem - zastosowanie tkanin ekranujących
Ochrona przed elektrosmogiem - tkaniny ekranujące

W dzisiejszym świecie, gdzie technologia jest nieodłącznym elementem naszego życia, coraz więcej osób zaczyna zwracać uwagę na zagrożenia związane z elektrosmogiem. Jednym z najbardziej efektywnych rozwiązań w walce z tym zjawiskiem są tkaniny ekranujące, które pozwalają na skuteczną ochronę przed elektrosmogiem. Omówimy, jak działają tkaniny ekranujące, jakie technologie są wykorzystywane w ich produkcji oraz jakie zastosowania mają w praktyce.

czytaj całość »
Promieniowanie 5G i jego objawy. Wpływ sieci 5G na zdrowie człowieka
Promieniowanie 5G i jego objawy. Wpływ sieci 5G na zdrowie człowieka

W ostatnich latach, sieć 5G stała się przedmiotem licznych dyskusji i kontrowersji. Wiele osób zastanawia się, jak wpływa ona na zdrowie człowieka, a także jakie są objawy związane z promieniowaniem 5G. Dowiedz się więcej o wpływie promieniowania 5G na zdrowie człowieka. Zobacz, jak może wpływać na Twoje życie. Czy jesteś narażony?

czytaj całość »
Jak sprawdzić promieniowanie w domu?
TODO Jak sprawdzić promieniowanie w domu?

Jednym z zagrożeń występujących w domach jest promieniowanie, które w zbyt dużych dawkach może mieć naprawdę negatywny, szkodliwy wpływ na organizm człowieka. Może to być zarówno promieniowanie elektromagnetyczne, jak i jonizujące, a oba typy pochodzą nie tylko z działalności człowieka, ale występują także naturalnie.

czytaj całość »
Pole elektromagnetyczne - wpływ na zdrowie
Pole elektromagnetyczne - wpływ na zdrowie

Każdy z nas słyszał o promieniowaniu elektromagnetycznym i szkodliwym promieniowaniu. Czy pole elektromagnetyczne jest niebezpieczne dla życia lub ma wpływ na zdrowie człowieka? Jaki jest wpływ pola elektromagnetycznego na organizmy żywe? Jak je zmierzyć i gdzie ono występuję? W tym artykule znajdują się odpowiedzi na wiele nurtujących pytań!

czytaj całość »
Ochrona przed polem elektromagnetycznym
Ochrona przed polem elektromagnetycznym

Każde urządzenie elektryczne jest źródłem pola elektromagnetycznego. Jest ono emitowane przez wszystkie urządzenia i instalacje elektryczne, sieci przesyłowe, sieci telekomunikacyjne - także sieci 5G. Pole elektromagnetyczne to układ składający się z dwóch pól - elektrycznego oraz magnetycznego. Są one ze sobą powiązane.

czytaj całość »
Elektrosmog - promieniowanie elektromagnetyczne
Elektrosmog

Elektrosmog to promieniowanie elektromagnetyczne pochodzące ze źródeł sztucznych, wytworzonych przez człowieka. Promieniowanie elektromagnetyczne jest wywoływane przede wszystkim przez urządzenia wykorzystywane do transmisji bezprzewodowej takie jak stacje bazowe telefonii komórkowej, telefony, routery, a także mikrofalówki, linie wysokiego napięcia i instalacje elektryczne.

czytaj całość »
Jak zmierzyć promieniowanie 5G?
Jak zmierzyć promieniowanie 5G?

Jak zmierzyć promieniowanie 5G? Co może zmierzyć miernik 5G? Do pomiaru sieci 5G najlepiej używać profesjonalnego miernika 5G - urządzenia o zakresie pomiarowym do 6 GHz. Obecnie najpopularniejszy w Polsce profesjonalny czujnik, detektor sieci 5G to miernik pola elektromagnetycznego TriField TF2.

czytaj całość »
Miernik 5G - pomiar PEM

Miernik 5G pozwala zmierzyć siłę promieniowania sieci i nadajników komórkowych, elektromagnetycznego, mikrofalowego, radarów, nadajników telewizyjnych, trafo. Jest to profesjonalny miernik pola elektromagnetycznego, promieniowania 5G.

czytaj całość »
Elektrosmog w Polsce

Wielu ekspertów uważa, że elektrosmog jest wysoce szkodliwy dla zdrowia i może powodować choroby zagrażające życiu takie jak nowotwór mózgu, nowotwór nerwu słuchowego, a także negatywnie wpływać na samopoczucie.

czytaj całość »
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl