Farba chroniąca przed promieniowaniem elektromagnetycznym
Farba NoEM - Farba Ekranująca

Farba chroniąca przed promieniowaniem elektromagnetycznym

Farba ekranująca NoEM Electro Protector ekranuje i pochłania do 99% szkodliwego promieniowania w zakresie niskich częstotliwości. Dzięki opatentowanej technologii nie zakłócają funkcjonowania sieci telefonicznych i sieci Wi-Fi. NoEM to farba chroniąca przed polem elektromagnetycznym. Jest to produkt najwyższej jakości. Może być wykorzystywana także do zastosowań profesjonalnych.

 

Farba ekranująca

Farba ekranująca NoEM to została stworzona w oparciu o technologię Ceraqion. Zawarte w niej cząsteczki wody uwięzione w strukturach porowatych ceramiki, ekranują szkodliwe pole elektryczne poprzez absorpcję. Powoduje to znaczące zredukowanie pola EM w Twoim otoczeniu. Farba chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym pochłaniając częstotliwości w zakresie od 0,1 do 100  000 Hz – w tym pole sieci domowej 230 V- 50 Hz. Farba NoEM nie zakłóca fal radiowych, telewizyjnych. Pozwala także na odbiór sieci komórkowych i sieci WiFi. 

 

Farba NoEM

NoEM to komfort i wygoda użytkowania – działa już po nałożeniu jednej warstwy, zapewnia kryjący i estetyczny efekt, a dzięki białej barwie idealnie nadaje się jako podkład pod farby dekoracyjne. Farba NoEM może być wykorzystana jako podkład pod farby białe i barwione. Farba może być wykorzystywana na różnego rodzaju powierzchniach:

  • betonie
  • tynkach mineralnych
  • tynkach akrylowych
  • wapiennych
  • cementowo - wapiennych
  • tynki gipsowe
  • tynki cementowe
  • płycie gipsowo-kartonowej

 

Farba chroniąca przed promieniowaniem 

 

Farba pochłaniająca pole elektromagnetyczne

NoEM Electro Protector to wyjątkowo efektywna ochrona przed polem elektromagnetycznym ekranuje przez absorpcję szkodliwe pole elektryczne, emitowane zarówno przez wszelkie instalacje, komputery, RTV i inne urządzenia w Twoim domu jak i na zewnątrz. Ekranowanie nie wymaga uziemienia. Skuteczność działania farby NoEM została potwierdzona badaniami laboratoryjnymi, była też opisywana w lutowym numerze Przeglądu Technicznego. 

 

Farba chroniąca przed promieniowaniem elektromagnetycznym - cena

Farba NoEM Electro Protector jest dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego razem z innymi produktami firmy ADR Systems. Oprócz farb chroniących przed polem elektromagnetycznym dostępne są także tkaniny ekranujące oparte o technologię ADR Technology dostępne w kilku rozmiarach.

W naszym sklepie znajdą Państwo farby i tkaniny ekranujące. Zamówienia realizujemy na bieżąco, a wszystkie produkty są zapakowane w oryginalne opakowania. Cena tkanin i farb ekranujących zależna jest od rozmiaru/ilości.

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl