Jak działa myjka do żywności?
Jak działa myjka do żywności?

Jak działa myjka do żywności?

Jak najlepiej czyścić owoce, warzywa i inne artykuły spożywcze, aby były bezpieczne, czyste i nieszkodliwe? Stykając się z wieloma zagrożeniami na co dzień ciężko jest podjąć decyzję, które rozwiązanie jest najlepsze - mycie ręczne w wodzie, stosowanie octu czy nowoczesne rozwiązanie takie jak myjka do żywności wykorzystującej technologię ozonowo ultradźwiękową.

 

Do czego służą myjki ozonowo-ultradźwiękowe?

Czy pamiętacie czasy, kiedy będąc u rodziny na wsi objadaliście się słodkimi malinami, pachnącymi śliwkami i soczystymi pomidorami? Każdemu z nas znana była wtedy metoda mycia owoców i warzyw sposobem “o rękaw”, lub “o nogawkę”. Magiczne pocieranie o ubrania dawało pewność dezynfekcji i czystości. Co się zmieniło i dlaczego dziś wyżej wymieniona metoda nie spełnia już swoich funkcji? Odpowiedź jest prosta – zmiany, jakie zaszły w środowisku i klimacie, oraz postęp technologiczny spowodowały lawinę zagrożeń, a to wymaga większego nakładu pracy ze strony konsumentów. Stosowanie środków ochrony roślin, sprowadzanie egzotycznych owoców i zabezpieczenie ich na czas transportu, oraz uprawy roślin w krajach do tego nieprzystosowanych powoduje mnóstwo zagrożeń. Urządzenia ozonowo-ultradźwiękowe mają na celu w bezpieczny sposób usunąć wszelkie wirusy, grzyby, pleśń, a także pozostałości wosku, glifosatu i pasożytów z powierzchni mytych produktów w możliwie krótkim czasie. Oczyszczanie produktów spożywczych z Milerd Detoxer jest skuteczne i bardzo proste.

 

Nowa myjka Detoxer

Całkiem niedawno na rynku pojawiła się nowość – myjka ozonowa do żywności Milerd Detoxer. Podobnie, jak starsze modele myjek do żywności, urządzenie ta ma na celu zniwelowanie zagrożeń, zapewnienie czystości, świeżości i dezynfekcji bez ingerencji w smak i kolor mytych produktów. Połączenie technologi oczyszczania ozonowego z system Megasonic Cleaning powoduje, że myjka do żywności Detoxer jest najskuteczniejszym urządzeniem oczyszczającym żywność - owoce, warzywa, mięso, ryby, owoce morza. Uwalniający się w wodzie ozon usuwa pestycydy, glifosat, pleśń, a także niewidzialne dla oka wirusy i grzyby. Dodatkowo użycie Detoxer niweluje nieprzyjemne zapachy. Technologia Megasonic Cleaning (czyli ultradźwięki o 30-krotnie większej częstotliwości niż zwykle myjki) zajmuje się usuwaniem metali ciężkich, pyłów, jaj i zarodników pasożytów, ale również trudno zmywalnych zanieczyszczeń stałych. Taki duet to potężna moc w dezynfekcji owoców, warzyw, mięsa, kasz, ryb. Co ciekawe, myjka ultradźwiękowa do żywności Milerd Detoxer ułatwia również utrzymanie sterylnej czystości przedmiotów kuchennych, dziecięcych zabawek, noży i innych.

 

Milerd Detoxer

 

Jak działa myjka do żywności?

Jeśli ktoś ma obawy czy poradzi sobie z obsługą tego urządzenia to uspokajamy - myjka ozonowa do żywności Milerd Detoxer jest bardzo prosta w użyciu! Jej intuicyjne menu wspomaga nawet najbardziej opornych użytkowników. Dodatkowo duży dotykowy wyświetlacz pomaga dopasować mycie do własnych preferencji. Aby z dezynfekować i umyć przedmioty wystarczy duża miska z zimną wodą. Następnie należy wstawić myjkę Milerd Detoxer do miski, włożyć do niej myte produkty, włączyć urządzenie, wybrać odpowiedni program lub ustawić własne preferencje i zaczekać, aż myjka ultradźwiękowa do żywności wykona swoje zadanie w kilka minut! Gdy oczyszczanie zakończone należy wyjąć myjkę, wyłączyć ją, osuszyć myte produkty. Gotowe!

  1. Przygotuj pojemnik z wodą
  2. Włóż myjkę do pojemnika
  3. Włóż do wody oczyszczaną żywność lub przedmioty
  4. Włącz myjkę i wybierz program
  5. Oczyszczanie zakończone

Milerd Detoxer nie tylko oczyszcza i sterylizuje żywność, ale też oczyszcza produkty, przedmioty, biżuterię, zabawki dla dzieci, akcesoria niemowlaków.

 

Myjka do żywności Milerd 

 

Dlaczego oczyszczanie z Milerd Detoxer jest skuteczne?

To właśnie połączenie dwóch systemów ozonowania i Megasonic Cleaning powoduje, że myjka do żywności jest tak dokładna i nie ma sobie równych. Usuwanie metali ciężkich, bakterii, wirusów, zarodnikow pasożytów, czy też pozostałości po trujących dla zdrowia pestycydach i środkach chwastobójczych nie stanowi dla niej żadnego problemu. Ozonowanie żywności i ultradźwięki to technologie wykorzystywane w medycynie i przemyśle precyzyjnym. Ozonowanie warzyw i owoców dzięki wykorzystaniu technologii Megasonic Cleaning zapewnia skuteczne oczyszczanie żywności.

 

Badania laboratoryjne potwierdzają skuteczność działania Milerd Detoxer

Myjka ozonowa do żywności Milerd Detoxer w całości została wykonana w Europie. Dokładne badania laboratoryjne przeprowadzone w UFAG Laboratorien AG w Szwajcarii wskazują na usunięcie do 99,9% metali ciężkich, 97,6 % skuteczności w usuwaniu pestycydów, oraz 96,3% skuteczności w usuwaniu pleśni. Oprócz tego, myjka do żywności zmniejsza 5-krotnie pozostałości glifosatu, co stawia ją na podium wśród urządzeń myjących produkty spożywcze.

 

Myjka do żywności

 

Myjka ozonowo ultradźwiękowa do żywności

Poszukując idealnego sposobu na oczyszczenie owoców, warzyw i przedmiotów codziennego użytku zachęcamy do zapoznania się z urządzeniem, jakim jest myjka ozonowa do żywności. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo wśród swoich najbliższych zachęcamy do wypróbowania mocy czyszczenia, jaką włada Milerd Detoxer, bo jego siła nie ma sobie równych.

Ozonowo ultradźwiękowa myjka to sposób na to jak zdrowo karmić dziecko, ale też pomysł na ciekawy prezent dla kobiety ;)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl