Oczyszczanie megasoniczne

Megasonic Cleaning

Czyszczenie megasoniczne (Megasonic  Cleaning) to metoda oczyszczania ultradźwiękowego znacząco różniąca się od tej z klasycznych myjek ultradźwiękowych. Metoda ta jest znacznie mniej szkodliwa dla struktury oczyszczanych produktów. Różnica między czyszczeniem megasonicznym, a klasycznym ultradźwiękowym polega na tym, że metoda ultradźwiękowa wytwarza niekontrolowaną kawitację (powstawanie pęcherzyków pary wodnej), natomiast zakres megasoniczny pozwala na pełną kontrolę nad tym procesem.

 

Oczyszczanie megasoniczne

W przypadku czyszczenia megasonicznego drgania są przekazwywane do wody około 1 200 000 razy na sekunę, a przy klasycznych ultradźwiękach 40 000 razy na sekundę. Dzięki temu, że proces ten jest kontrolowany, czyszczenie megasoniczne jest bardzo dokładne i nie uszkadza struktury oczyszczanych produktów. Ze względu na delikatność i skuteczność działania czyszczące systemy  megasoniczne są obecnie wykorzystywane między innymi w przemyśle elektronicznym i medycznym w systemach oczyszczających wafle krzemowe i implanty medyczne.

Źródło: Wikipedia - https://en.wikipedia.org/wiki/Megasonic_cleaning

 

Milerd Detoxer

 

Zastosowanie Megasonic Cleaning - myjka Milerd Detoxer

Technologia Megasonic Cleaning jest wykorzystywana w myjce do żywności Milerd Detoxer. Jest to unikalne urządzenie do oczyszczania żywności i nie tylko. Urządzenie dezynfekuje także przedmioty, akcesoria dla dzieci, zabawki, biżuterię. Dzięki zastosowaniu technologii Megasonic Cleaning myjka Milerd zapewnia najwyższą jakość oczyszczania. Skuteczność działania urządzenia została potwierdzona badaniami w UFAG w Szwajcarii i AgroLab. Badania te potwierdzają, że po myciu Detoxerem nie zmienia się zawartość substancji odżywczych. Urządzenie nie ingeruje w strukturę oczyszczanych produktów. Po użyciu Detoxer pozostałość glifosatu jest 5-krotnie mniejsza niż myjkach starszej generacji.

 

Myjka do żywności

 

Co usuwa Megasonic Cleaning?

Myjka do żywności Milerd Detoxer oczyszcza produkty żywnościowe nawet z najtrudniejszych do usunięcia zanieczyszczeń. Usuwa także nieprzyjemne zapachy. Dzięki technologii Megasonic Cleaning i aktywnemu tlenowi Detoxer niszczy toksyny, chemikalia, pestycydy i inne szkodliwe substancje. Zabija również szkodliwe bakterie, wirusy i jaja pasożytów.

Milerd Detoxer to jedyna myjka do oczyszczania, która pozwala na pracę w trybie automatycznym lub ręczne skonfigurowanie parametrów i czasu oczyszczania. Wystarczy umieścić przedmioty, które mają zostać oczyszczone w pojemniku z wodą i włączyć myjkę. Po kilku minutach oczyszczane produkty (owoce, warzywa, mięso, przedmioty) są już czyste!

 

Milerd Detoxer z Megasonic Cleaning

 

Megasonic Cleaning - film

Oczyszczanie megasoniczne - działanie Megasonic Cleaning.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl