Konkurs fotograficzny Przyroda Ojczysta

Konkurs fotograficzny Przyroda Ojczysta

Rozpoczęła się X edycja konkursu fotograficznego Przyroda Ojczysta 2019. Jest on skierowany do osób, dla których robienie zdjęć jest zarówno pasją jak i pomysłem na utrwalenie na barwnych zdjęciach fascynującego świata roślin i zwierząt. Liczy się zarówno technika jak i pomysł nadsyłanych przez uczestników zdjęć. 

 

Konkurs Przyroda Ojczysta

Konkurs Przyroda Ojczysta przebiega w 2 turach. Pierwsza tura trwa przez cały rok 2019, uczestnicy cyklicznie co miesiąc mogą zgłaszać swoje zdjęcia. Co miesiąc głosami internautów oraz głosami Jury jest wybierane zdjęcie miesiąca. Druga część konkursu odbędzie się w styczniu 2020. Wtedy też zwycięzcy z wszystkich miesięcy 2018 roku będą walczyć w finale konkursu.

Prace konkursowe oceniają zarówno internauci, jak i Jury złożone z członków redakcji Ekologia.pl. W każdym miesiącu, począwszy od stycznia, są przyznawane 2 nagrody. W finale konkursu w styczniu 2020 zostaną również przyznane 2 nagrody i prestiżowe tytuły Laureatów konkursu Przyroda Ojczysta 2019.

 

Tester żywności na ekologia.pl

Konkurs organizowany jest przez portal ekologiczny ekologia.pl i na nim znajdą Państwo szczegółowe informacje o przebiegu konkursu.

Nasza firma SR Tech jest sponsorem nagród głównych w konkursie. Będą nimi testery Soeks Ecovisor F4.

Zachęcamy Państwa do uczestnictwa!

 

Konkurs Przyroda Ojczysta 2019

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl