Eko prezent na święta
Eko prezent na święta

Zbliżają się święta - czas który spędzamy z najbliższymi, ale też okazja do obdarowywania prezentami rodziny i przyjaciół. Dla osób, które nadal nie wiedzą jakie prezenty zakupić przygotowaliśmy kilka propozycji. Są to produkty dla osób, które cenią sobie zdrowy tryb życia.

 

Tester żywności Soeks Ecovisor F4

Ekotester Soeks Ecovisor F4 - pozwala sprawdzić jakość żywności. Sprawdzi także pole elektromagnetyczne urządzeń AGD czy instalacji elektrycznej w domu. Tester żywności Soeks Ecovisor F4 to nowoczesny miernik azotanów, miernik pola elektromagnetycznego, miernik pola jonizującego i tester wody. Jest to niezwykle przydatne urządzenie do pomiaru azotanów którym sprawdzimy jakość owoców, warzyw, mięsa, ryb. Ten popularny ekotester to nie tylko gadżet, ale niezastąpiony towarzysz podczas zakupów.

Miernik żywności 

 

Myjka do oczyszczania żywności Milerd Detoxer

Myjka Milerd Detoxer - jest to myjka ultradźwiękowa niezastąpiona przy myciu produktów spożywczych. Usuwa bakterie, pestycydy, substancje chemiczne z owoców, warzyw, mięsa, zabawek dziecięcych. Milerd Detoxer to myjka do żywności najnowszej generacji.

Urządzenie od oczyszczania żywności 

 

Zestaw Milerd Detoxer i Soeks Ecovisor F4

Zestaw Soeks Ecovisor F4 i myjka do żywności Milerd Detoxer - oba urządzenia w obniżonej cenie! Zestaw myjka i tester żywności dostępny jest w promocyjnej cenie.

Myjka żywności i tester żywności

 

Miernik zapylenia SDL 607

SDL 607 - miernik smogu, zapylenia. Mierzy zanieczyszczenia powietrza, cząsteczki PM2.5 i PM10 - dzięki niemu będziesz wiedział kiedy należy unikać aktywności pozadomowych. Miernik smogu SDL607 pozwoli na dokładny pomiar zapylenia w kilku trybach pomiarowych.

SDL 607 miernik zapylenia

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl