Miernik azotanów na wakacjach
Miernik azotanów na wakacjach

Miernik azotanów na wakacjach

Przed nami wyczekiwany okres urlopowy – słońce, błogie lenistwo i podróże. Dla jednych będzie to wypoczynek w ciepłych krajach, inni z kolei będą cieszyć się ojczystymi krajobrazami. Bez względu na to, gdzie spędzimy wakacje wspólny mianownik jest jeden – bezpieczeństwo, zdrowie i higiena. Jak temu zaradzić? Mamy na to sposób!

 

Wakacje bez stresu

Wiele osób na co dzień boryka się z problemami żołądkowymi, rezygnując tym samym z opcji ‘all inclusive’ – niepewność i lęk przed kolejnymi dolegliwościami nakazuje bycie nad wyraz przezornym. Zwłaszcza w krajach zagranicznych, gdzie czystość i higiena nie zawsze są przestrzegane. Samodzielne zakupy nie zawsze jednak są skutecznym rozwiązaniem – pachnące, kolorowe targi, rynki pełne owoców, ryb i warzyw kuszą, jednak pochodzenie i termin przydatności oraz sposób przechowywania tych produktów pozostaje nieznany. Miernik Soeks Ecovisor F4 skutecznie rozwiązuje ten problem.

 

Tester żywności na każdą kieszeń

Miernik azotanów Soeks Ecovisor F4 to małe urządzenie, które za pomocą sondy określa jakość danego produktu oraz ilość azotanów w niej zawartych. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprawdzić, czy mięso, ryby, owoce morza, warzywa i owoce są bezpieczne. To bardzo przydatne urządzenie zwłaszcza dla wrażliwych żołądków dzieci, ponieważ tester żywności posiada funkcję odczytu azotanów w rygorystycznej, odpowiedniej dla maluchów skali. Dodatkowo urządzenie do mierzenia azotanów w żywności Soeks Ecovisor F4 ma możliwość pomiaru żywności dla osób o bardzo wrażliwych żołądkach, bądź alergikach, gdzie dopuszczalna ilość azotanów jest nieco inna.

 

Urządzenie do pomiaru azotanów

 

Szybki pomiar żywności

Na wakacjach nikt nie ma ochoty na wykonywanie długich pomiarów, liczenie, bądź zastanawianie się nad skutkami. Dlatego miernik żywności działa szybko, należy go skalibrować, jego sondę umieścić w badanym produkcie, odczekać na odczyt i gotowe! Tester żywności wykonuje swoją pracę w mniej niż jedną minutę, co oznacza, że urlop odbędzie się „pełną parą „!

 

A co z innymi problemami?

Jak wiadomo, bez względu na to gdzie spędzamy wakacje, nie tylko jedzeniem człowiek żyje, no do tego potrzebna jest również woda. W wielu krajach azjatyckich lub afrykańskich, np.: w Egipcie, nie zaleca się mycia zębów wodą z kranu osobom przyjezdnym, ze względu na dużą ilość substancji rozpuszczonych w wodzie, co często powoduje bóle brzucha, biegunki i inne przykre dolegliwości. Tester żywności Soeks Ecovisor F4 ma jeszcze jedną zaletę – oprócz pomiaru żywności miernik bada również wodę, oraz zawarte w niej substancje. To doskonały towarzysz krótkich, jak i dalekich podróży, zapewniający komfort i bezpieczeństwo każdemu z uczestników.

 

Soeks Ecovisor F4

 

Czy warto wziąć miernik azotanów na pole namiotowe?

Często pada to pytanie wśród naszych czytelników – czy tester żywności może przydać się w lesie, w terenie, bądź na polu namiotowym? Odpowiedź brzmi: jak najbardziej! Miernik azotanów oprócz wykonywania pomiaru żywności i wody ma też inne zastosowanie – to niewielkie urządzenie posiada wbudowany miernik promieniowania jonizującego, oraz elektromagnetycznego. Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla osób, które chętnie uprawiają w trakcie wakacji tak zwany Urbex, czyli eksplorowanie porzuconych, często zamkniętych, bądź niewidocznych budowli i budynków infrastruktury miejskiej. Aby czuć się na prawdę bezpiecznie warto jest zbadać teren wokół siebie miernikiem, który w łatwy i szybki sposób odczyta pomiary i wskaże je na małym wyświetlaczu urządzenia. Soeks Ecovisor to odpowiedź na pytanie jak odżywiać się zdrowo.

 

Co zabrać na wakacje?

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami, powinien to być czas relaksu i wypoczynku dla każdego z nas, bez względu na stan zdrowia, miejsce urlopu, czy odległość od domu. Urządzenie do pomiaru azotanów Soeks Ecovisor F4 jako małe urządzenie które posiada wiele przydatnych funkcji. Multitester ułatwi i uprzyjemni każdą podróż.


Życzymy naszym Czytelnikom bezpiecznego wypoczynku, samych chwil nie do zapomnienia i zapierających dech w piersiach widokach, gdziekolwiek będziecie!

 

Miernik azotanów

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl