Jak użytkować myjkę Milerd Detoxer?
Jak użytkować myjkę Milerd Detoxer?

Jak użytkować myjkę Milerd Detoxer?

Ultradźwiękowa myjka do warzyw i owoców Milerd Detoxer to urządzenie, które oczyszcza żywność usuwa z niej osad, zarazki i bakterie. Od kilku lat myjki do żywności stały się niezwykle popularne. Najnowsze urządzenie z tej serii to Milerd Detoxer wykorzystująca technologię Megasonic Cleaning. Jak działa myjka Detoxer i jak najlepiej z niej korzystać?

 

Do czego służy ultradźwiękowa myjka do żywności?

Myjka Milerd Detoxer nie służy jedynie do mycia żywności. Myjka do oczyszczania dokładnie i z wysoką precyzją oczyszcza powierzchnie produktów spożywczych, mięsa, ryb, kasz i owoców - usuwa szkodliwe substancje w żywności. Jej zadaniem jest również oczyszczanie zabawek takich jak klocki, plastikowe elementy, smoczki, butelki, oraz przedmioty użytku codziennego. Myjka do oczyszczania z powodzeniem poradzi sobie z dezynfekcją okularów, kuchennych desek do krojenia, biżuterii, czy też pojemników na żywność. W osobnym artykule opisaliśmy funkcje myjki ozonowej.

 

Oczyszczanie żywności

Mycie produktów spożywczych pod bieżącą wodą nie usuwa szkodliwych substancji i zanieczyszczeń. Skuteczne oczyszczanie żywności z niewidocznych dla oka zarazków jest niemożliwe do wykonania bez pomocy techniki. Sprawdzone technologie oczyszczania to ozon i ultradźwięki. Obie te technologie są wykorzystywane w przemyśle i medycynie.

 

Myjka do żywności

 

Oczyszczanie żywności z technologią megasoniczną

Ultradźwiękowa myjka do warzyw i owoców Milerd Detoxer to rozwiązanie dla każdego - myjka jest prosta w obsłudze i działa automatycznie (opcjonalnie możliwe jest też skorzystanie z trybu ręcznego). Jej działania oparte na technologii Megasonic Cleaning oraz ozonowaniu powodują oczyszczanie mytych produktów z największą starannością. Megasoniczne mycie (czyli ultradźwięki na poziomie do 1200000 uderzeń na sekundę) dokładnie usuwają brud i zanieczyszczenia, a działanie ozonu niszczy pleśń, jaja pasożytów, resztki metali ciężkich, oraz dezynfekuje usuwając przy tym nieprzyjemne zapachy.

 

Oczyszczanie zabawek dla dzieci

Czy oczyszczanie zabawek dla dzieci jest bezpieczne? I to jak! To właśnie najmłodsi domownicy są najbardziej wrażliwi na szkodliwe metale ciężkie, bakterie i wirusy bytujące na ich ulubionych zabawkach. Oczyszczanie zabawek powinno stać się rytuałem w każdym domu, a z myjką do oczyszczania stanie się to niezwykle łatwe i szybkie.

 

Milerd Detoxer 

 

Używanie myjki Milerd Detoxer?

Oczyszczanie żywności i innych produktów z myjką Milerd Detoxer jest dziecinne proste. Jedyne co potrzebujemy to naczynie, woda i oczywiście nasza myjka do owoców i warzyw. Dzięki dotykowemu panelowi z łatwością wybierzemy program dopasowany do naszych potrzeb (warzywa, owoce, surowe lub gotowane, mięso, owoce leśne itp.) Jeśli w menu brakuje danego produktu z łatwością ustawimy manualnie program mycia (personalizacja ustawień).

A jak oczyszczanie wygląda w praktyce? Włącznik znajduje się w tylnej części myjki, następnie naczynie napełniamy wodą, wstawiamy urządzenie do środka sprawdzając czy poziom wody nie przekracza maksymalnej granicy (na obudowie urządzenia znajduje się miarka z napisem MAX). W naczyniu z wodą i myjką umieszczamy produkty do oczyszczenia, następnie wybieramy odpowiedni program i uruchamiamy myjkę klikając START. Po kilku minutach (w zależności od wybranego programu od 3 do 8 minut) myjka przestanie wydawać dźwięki, co oznacza zakończenie mycia. Wyłączamy i wyjmujemy myjkę oraz oczyszczone przedmioty. Milerd Detoxer odstawiamy na kuchenny ręcznik, zalecamy również umycie go delikatną szczoteczką i dokładne osuszenie. Prawda, że proste?

 

Myjka ulradźwiękowa

 

Myjka ultradźwiękowa

Ultradźwiękowa myjka do warzyw i owoców Milerd Detoxer to innowacyjne rozwiązanie dla każdego. Sprawdza się zarówno wśród młodych rodziców przy oczyszczaniu zabawek swoich pociech, jak i oczyszczaniu żywności i przedmiotów codziennego użytku wśród singli. Urządzenie jest też szczególnie przydatne dla alergików i osób z "wrażliwym" żołądkiem. Urządzenie ma nowoczesny design, który wpisuje się w kanony mody, a dodatkowo kolorowy wyświetlacz ułatwia pracę osobom starszym.

Myjka Detoxer to odpowiedź na pytanie jak myć owoce i warzywa z pestycydów. Czy warto posiadać urządzenie do mycia warzyw w swoim domu? My nie mamy żadnych wątpliwości! Inny podobny artykuł na temat azotany w żywności.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl