Funkcje myjki ozonowej Milerd Detoxer
Funkcje myjki ozonowej Milerd Detoxer

Funkcje myjki ozonowej Milerd Detoxer

Jakie zagrożenia dla zdrowia i życia występują w najbliższym otoczeniu? Obecne w naszym środowisku bakterie i grzyby, zarazki i pasożyty choć niewidoczne gołym okiem mogą nam naprawdę uprzykrzyć życie. Dzięki urządzeniu Milerd Detoxer możemy jednak usunąć niewidoczne gołym okiem zanieczyszczenia z owoców, warzyw, mięsa, ryb, a także przedmiotów, zabawek.

 

Urządzenie do oczyszczania żywności

Urządzenie do mycia warzyw i owoców Milerd Detoxer to rozwiązanie problemów z bakteriami – myjka ozonowa do żywności i nie tylko swoją skuteczność ma na poziomie 93-99%. Co istotne, całość projektu, wliczając w to technologię, badania laboratoryjne, jak również produkcję odbywały się w Europie. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ myjka do warzyw i owoców spełnia wszelkie normy i wymogi Unii Europejskiej, a to oznacza, że jest w pełni bezpieczna.

 

Skuteczność potwierdzona badaniami

Czy istnieje coś ważniejszego, niż zdrowie naszych najbliższych? Milerd Detoxer to myjka do żywności, które bardzo dokładnie oczyszcza owoce i warzywa, mięso i ryby, a także kasze z pestycydów, bakterii, pleśni, jaj pasożytów, oraz trudnego do usunięcia glifosatu na poziomie 99%! Przeprowadzone badania w szwajcarskim laboratorium UFAG Laboratorien AG wskazują na to, że przy oczyszczaniu nie nastąpił żaden ubytek nawet najbardziej nietrwałych składników odżywczych, a to oznacza, że urządzenie do mycia warzyw i owoców nie powoduje żadnych skutków ubocznych!

 

Milerd Detoxer 

 

Myjka do warzyw i owoców

Oprócz niszczenia bakterii na produktach spożywczych myjka do warzyw i owoców doskonale radzi sobie z likwidacją niechcianych substancji na produktach codziennego użytku, takich jak noże kuchenne, kolczyki, klucze, okulary, ale również dziecięce plastikowe zabawki, smoczki, plastikowe butelki, na których aż roi się od zarazków.

 

Myjka ozonowa Milerd Detoxer

Myjka ozonowa do żywności Milerd Detoxer to pogromca pestycydów i chemikaliów stosowanych w rolnictwie. Doskonale radzi sobie z usuwaniem nie tylko glifosatu, ale również metali ciężkich znajdujących się na sałacie, ziemniakach, czy marchewce. To urządzenie do mycia warzyw i owoców usuwa pleśń na poziomie 96,3%, pestycydy na poziomie 97,3%, a metale ciężkie do 99,9%! Nie straszne mu jaja pasożytów, wirusy i inne bakterie.

 

Technologia Megasonic Cleaning

Milerd Detoxer to urządzenie, która oprócz ozonowania mytych produktów wywołuje również ultradźwięki, czyli drgania wody na poziomie około 1 200 000 drgań na sekundę. Czyszczenie Megasoniczne jest o wiele delikatniejsze od tradycyjnych ultradźwięków, dzięki czemu struktura mytych produktów pozostaje nienaruszona, a wydzielany ozon zabija wszelkie wirusy i bakterie.

 

Myjka ozonowa Milerd Detoxer

 

Myjka ozonowa

Myjka ozonowa do żywności w swoim menu ma możliwość pracy w trybie automatycznym, bądź też pracę ręczną. Dzięki temu każdy ma możliwość dopasowania programu do swoich potrzeb. Dodatkowo dotykowy, kolorowy wyświetlacz LCD 2,4 cala będzie dużym ułatwieniem. Myjka do warzyw i owoców Milerd Detoxer działa bezprzewodowo. Jest oferowana w sztywnym, ekskluzywnym pudełku z dołączonym do zestawu kablem do ładowania, a jej bateria działa kilka cykli mycia (w zależności od czasu ich trwania), więc bez problemu można zabrać ją w podróż. Jej nowoczesny design i czarno- stalowy kolor wpisuje się w wystrój każdej kuchni, z pewnością więc będzie jej doskonałym dopełnieniem.

 

Detoxer oczyszcza owoce i warzywa

Dzięki skuteczności oczyszczania żywności myjką Milerd mamy gwarancję iż to co jemy jest w pełni zdatne do spożycia. Precyzja, szybkość działania, wielozadaniowość to tylko kilka zalet myjki ozonowej. Jej ważną zaletą jest to, że nie usuwa składników odżywczych i witamin z oczyszczanej żywności - zostało to potwierdzone badaniami laboratoryjnymi i jest to jedyna myjka do żywności, która takie badania posiada. Technologia oczyszczania megasonicznego Megasonic Cleaning wykorzystywana w przemyśle precyzyjnym i medycynie sprawdza się także w domowym oczyszczaniu produktów spożywczych. Milerd Detoxer to jedyna myjka do żywności, która wykorzystuje tą technologię.

Myjka do żywności to także ciekawy pomysł na prezent dla kobiety.

 

Myjka do warzyw i owoców 

 

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl