Myjka do owoców i warzyw
Myjka do owoców i warzyw

Myjka do owoców i warzyw

Na każdym kroku otaczającego nas świata dobiegają nas informacje na temat zmian, które mają negatywny wpływ na środowisko naturalne, a także zdrowie i życie ludzi. Coraz częściej pojawiające się alergie, nawet wśród małych dzieci, wysypki, nietolerancje, niedobory. Brzmi groźnie, prawda? Chcąc chronić zdrowie musimy zacząć działać od podstaw, czyli od żywienia. Pozbywając się pleśni, zanieczyszczeń i bakterii robimy pierwszy, ogromny krok w kierunku lepszego, zdrowego jutra. Aby nam to ułatwić specjaliści wynaleźli urządzenie do mycia warzyw i owoców, które za pomocą jednego kliknięcia usuwa pestycydy, brud, zarodniki pasożytów – jest to myjka do mycia owoców i warzyw Milerd Detoxer!

 

Urządzenie do mycia owoców i warzyw

Zapewne wiele osób pamięta czasy, kiedy soczyste jabłka, wiśnie czy ogórki wycierało się o rękaw koszulki, po czym zjadało ze smakiem. Przyznajemy się do tego i my – nie raz z babci (lub sąsiada ;)) ogródka znikały dojrzewające pyszności. Dziś, ze względu na zmianę klimatu i stosowanie szeregu środków chemicznych jest to już nie tyle niemożliwe, co bardzo niebezpieczne. Samo mycie owoców i warzyw przestało już wystarczać, w związku z tym na rynku pojawiła się myjka do mycia owoców i warzyw, która dzięki zastosowaniu najnowszej technologii pomaga usunąć wszystko to, co może zaszkodzić.

Urządzenie do mycia warzyw i owoców Milerd Detoxer to narzędzie, które zajmuje niewiele miejsca w kuchni, a przynosi niezmiernie dużo korzyści. Jego innowacyjność polega na działaniu ultradźwięków w połączeniu z ozonem, dając nieskazitelną czystość i dezynfekcję umytych produktów. Mycie owoców i warzyw nie mogłoby być prostsze. Wystarczy napełnić naczynie, lub zlew zimną wodą, włożyć produkty, włączyć myjkę do żywności, umieścić ją w wodzie, odczekać 3 minuty do zakończenia programu mycia i gotowe!

 

Myjka do owoców i warzyw

 

Mycie owoców i warzyw w trzech krokach

Działanie ultradźwięków w połączeniu z nasyceniem wody ozonem pozwala na całkowite usunięcie pleśni, jaj pasożytów, niewidocznych dla oka wosku, brudu, metali ciężkich i środków chemicznych. I chociaż najczęściej myjemy właśnie owoce i warzywa, bo te spożywamy na surowo, to nie możemy nie wspomnieć o innym zastosowaniu myjki Milerd Detoxer. Myjka do owoców i warzyw doskonale sprawdza się również do oczyszczania surowego mięsa, ryb, owoców morza, a także jaj, kasz i fasoli przed ich przyrządzeniem. Tak jak w poprzednim przypadku, wystarczy umieścić urządzenie do mycia owoców i warzyw w naczyniu napełnionym wodą, ustawić odpowiedni program, uruchomić myjkę ozonowo-ultradźwiękową i cieszyć się zdezynfekowanym, wolnym od pestycydów i zabrudzeń posiłkiem.

Urządzenie do mycia warzyw i owoców i nie tylko

Myjka do żywności nie oczyszcza jedynie produktów do spożycia. Jej kolejnym zastosowaniem jest dezynfekcja przedmiotów codziennego użytku. Brudne okulary, sztućce, klucze do mieszkania, na których aż roi się od bakterii, biżuteria, a także deski do krojenia, noże kuchenne i silikonowe etui telefonu to przykładowe przedmioty, które z powodzeniem możemy oczyścić za pomocą myjki food cleaner marki Milerd Detoxer Dodatkowo urządzenie do mycia owoców i warzyw rozprawi się z drobnoustrojami i zabrudzeniami, które znajdują się na dziecięcych klockach, plastikowych i gumowych zabawkach, smoczkach oraz butelkach. Zdezynfekowane przedmioty otaczające pociechy to spokój i radość zabieganych rodziców :) Myjka do żywności to także odpowiedź na pytanie jak usunąć glifosat z warzyw i owoców.

 

Myjka do żywności

 

Myjka do żywności gwarantująca zdrowy tryb życia!

Chyba każdy się zgodzi ze stwierdzeniem, że zdrowie to największy priorytet nas wszystkich. Myjka Milerd Detoxer jest doskonałym uzupełnieniem dla osób szczególnie dbających o swoje zdrowie i bezpieczeństwo. Kobiety w ciąży, dbające podwójnie o siebie i swoje maleństwo, osoby z alergiami, dla których każdy nieumyty owoc to potencjalne zagrożenie, ludzie o bardzo wrażliwych żołądkach, oraz wszyscy ci, którzy chcą o siebie dbać mogą to uczynić jeszcze dokładniej i szybciej z urządzeniem do mycia owoców i warzyw Milerd Detoxer Warto jest również wspomnieć, że urządzenie świetnie sprawdza się w podróży, tej małej i dużej.

 

Myjka Food Cleaner

 

Myjka Milerd Detoxer jest wielkości blendera ręcznego, jest lekka i poręczna, bez problemu zapakujemy ją do naszego bagażu. Urządzenie do mycia owoców i warzyw posiada certyfikat CE, a jej skuteczność została przebadana w polskim laboratorium. Jej zakup to korzyść nie tylko dla nas samych, ale dla całej rodziny i środowiska, bowiem woda zużyta do mycia przez Milerd Detoxer może być wykorzystana do podlania kwiatów na balkonie.

 

Myjka Food Cleaner – Twoim przyjacielem w kuchni!

Mycie owoców i warzyw jest bardzo ważne. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo, oraz oszczędność czasu, a także wody, myjka ozonowo ultradźwiękowa Milerd Detoxer to sposób na skuteczne oczyszczanie żywności, który sprawdzi się w każdym domu. Warto wspomnieć, że myjka Milerd Detoxer to następca popularnej myjki Food Cleaner. W odróżnieniu od starszego modelu Food Cleaner, nowa myjka Milerd Detoxer posiada bardziej zaawansowany moduł oczyszczający bazujący na technologii Megasonic Cleaning, czyli oczyszczaniu megasonicznym. Milerd Detoxer nie usuwa substancji odżywczych i witamin z oczyszczanym produktów. Jest to myjka do żywności najwyższej generacji!

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl