Tester żywności Soeks Ecovisor

W naszej ofercie pojawił się nowoczesny tester żywności Soeks Ecovisor F4. Testery żywności to urządzenia umożliwiające pomiar azotanów i substancji konserwujących w żywności - owocach, warzywach, mięsie, owocach morza czy rybach. Wystarczy wbić sondę w testowany produkt, aby po kilku sekundach uzyskać wynik pomiaru i informację o tym czy produkt jest zdatny do spożycia. Tester posiada wgrane normy dla produktów zgodne z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia WHO. Sterowanie możliwe jest przez dotykowy wyświetlacz lub przez przyciski na obudowie dzięki czemu testera można używać także w rękawiczkach. Urządzenie sprzedajemy w polskiej wersji językowej.

Ecovisor F4 to urządzenie nowej generacji, wykorzystujące zaawansowane rozwiązania technologiczne. Producentem testera jest firma SOEKS, która sprzedała już miliony urządzeń na całym świecie i jako pierwsza wprowadziła testery żywności na rynek dla konsumentów detalicznych. Ecovisor F4 zastępuje starsze modele testerów, a jego światowa premiera miała miejsce w roku 2017. Firma SR Tech jest oficjalnym dystrybutorem SOEKS w Polsce.

Tester Soeks

Najważniejszą zaletą nowego testera żywności jest unikalna sonda z wieloma punktami pomiaru i wbudowanym termometrem. Pomiar w kilku miejscach sondy umożliwia uzyskanie dokładniejszego odczytu poziomu azotanów w testowanym produkcie. Termometr gwarantuje dokładność pomiaru także, gdy temperatura produktu jest poniżej temperatury pokojowej. Starsze testery wymagały doprowadzenia produktu do temperatury pokojowej, aby uzyskać dokładny pomiar. Algorytmy odpowiedzialne za pomiar azotanów/substancji konserwujących w żywności zostały dodatkowo dopracowane co przekłada się na dokładniejsze wyniki pomiarów.

Soeks Ecovisor F4 posiada także dodatkowe możliwości - tester jakości wody, miernik pola elektrycznego i magnetycznego oraz miernik promieniowania jonizującego (Geigera-Mullera). Więcej informacji o testerze można znaleźć oficjalny sklep Soeks.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl