Myjka nowej generacji Milerd Detoxer
Myjka nowej generacji Milerd Detoxer - przedsprzedaż

Myjka nowej generacji Milerd Detoxer

Myjka do żywności najnowszej generacji - Milerd Detoxer - premiera urządzenia już w 2022 roku, ale tylko w naszym sklepie będzie dostępne w grudniu. Już teraz rozpoczynamy przedsprzedaż urządzenia. Milerd Detoxer to następca popularnej myjki Food Cleaner.

Myjka do oczyszczania żywności

Milerd Detoxer to unikalne urządzenie do oczyszczania żywności (oczyszcza także przedmioty, akcesoriów dla dzieci itp.) Dzięki zastosowaniu technologii Megasonic Cleaning zapewnia najwyższą jakość oczyszczania. Skuteczność działania myjki Detoxer została potwierdzona badaniami w laboratoriach UFAG w Szwajcarii i AgroLab!

 

Myjka do żywności Milerd

 

Megasonic Cleaning

Dzięki zastosowaniu aktywnego tlenu (ozonu) oraz technologii oczyszczania megasonicznego (Megasonic Cleaning) osiągnięto kilkukrotnie skuteczniejsze usuwanie szkodliwych substancji niż w myjkach starszej generacji (pięciokrotnie mniejsza pozostałość procentowa glifosatu w stosunku do urządzeń poprzedniej generacji).

Oczyszczanie Megasonic Cleaning usuwa wszelkie zanieczyszczenia stałe, jaja pasożytów, pyły (również poniżej 2,5pm) oraz metale ciężkie. Ozon natychmiast usuwa pestycydy, substancje chemiczne, glifosat, likwiduje bakterie, wirusy oraz zarodniki grzybów, usuwa także nieprzyjemne zapachy.

 

Myjka ozonowa Milerd Detoxer

 

Myjka do żywności

Milerd Detoxer nie ingeruje w strukturę oczyszczanych produktów. Myjka do żywności Detoxer zachowuje wszystkie składniki odżywcze i witaminy znajdujące się w oczyszczanych produktach. Zostało to potwierdzone w laboratoriach UFAG Laboratorien AG w Szwajcarii. Urządzenie, jako prawdopodobnie jedyne na rynku, zostało poddane testom potwierdzającym, że jego użycie nie powoduje strat w substancjach odżywczych.

Myjka Milerd Detoxer powstała w Europie. Aby rozpocząć oczyszczanie żywności lub przedmiotów myjką należy umieścić ją w pojemniku z wodą - może to być naczynie lub zlew. Myjkę umieszczamy w wodzie razem z produktami, które chcemy oczyścić, a następnie wybieramy odpowiedni program korzystając z dotykowego wyświetlacza. Myjka rozpoczyna proces oczyszczania. Po kilku minutach produkty będą już oczyszczone i możemy je wyjąć. Urządzenie może działać w obecności ludzi, a oczyszczone produkty możemy od razu spożyć.

 

Milerd Detoxer do oczyszczania

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl