Myjka do żywności
Myjka do żywności

Milerd Detoxer to przenośne urządzenie przeznaczone do dezynfekcji oraz oczyszczania żywności i przedmiotów. Zasada działania urządzenia opiera się na usuwaniu różnego rodzaju zanieczyszczeń przez komplementarne działanie ultradźwięków („Megasonic” – wykorzystanie częstotliwości kilkadziesiąt razy wyższych niż w tradycyjnych myjkach) oraz kontrolowanego dodatku aktywnego tlenu dla maksymalnego czyszczenia przy zachowaniu pełni wartości odżywczych. Detoxer to nowość roku 2022 - myjka deklasuje dotychczas dostępne modele myjek do warzyw i innej żywności dzięki zastosowaniu najnowszych technologii (między innymi Megasonic Cleaning), a także dzięki nowoczesnemu wyświetlaczowi dotykowemu, który pozwala skonfigurować pracę urządzenia według własnych parametrów. Myjka do owoców i warzyw to urządzenie niezbędne w każdej kuchni, w której nacisk kładziemy na jakość składników i zdrowie.

 

Jak działa myjka do żywności?

 1. Napełnij głęboki pojemnik wodą i umieść w nim produkty, które mają zostać oczyszczone.
 2. Włącz DETOXER i ustaw wybierz pożądane opcje oczyszczania.
 3. Zanurz urządzenie w wodzie, w której znajduje się żywność.
 4. Naciśnij przycisk START i zaczekaj aż urządzenie rozpocznie proces oczyszczania żywności.

 

Jakie produkty oczyszcza myjka do żywności?

 • Warzywa
 • Owoce
 • Jagody
 • Zielenina
 • Grzyby
 • Mięso
 • Ryby
 • Owoce morza
 • Kasza, ryż, produkty zbożowe
 • Przedmioty (okulary, biżuteria, zabawki i akcesoria dla dzieci)

 

Myjka do oczyszczania warzyw i owoców

 

Co to jest Megasonic?

Czyszczenie megasoniczne (Megasonic Cleaning) to rodzaj czyszczenia akustycznego powiązany z czyszczeniem ultrasonicznym. Jest to bardzo skuteczny i łagodniejszy mechanizm oczyszczania, minimalizujący ryzyko uszkodzenia oczyszczanej struktury. Technologia ta jest używana do oczyszczania wafli krzemowych, w przemyśle medycznym i w zastosowaniach przemysłowych. Technologia Megasonic Cleaning pozwoli także usunąć glifosat z owoców i warzyw. Skuteczność myjki Milerd Detoxer, która wykorzystuje tą technologię została potwierdzona badaniami wykonanymi w szwajcarskim laboratorium.

 

Jaką myjkę do oczyszczania warzyw, owoców wybrać?

Najlepiej wybrać urządzenie najnowszej generacji. Są one znacznie skuteczniejsze w oczyszczaniu produktów spożywczych, dają dużo większe możliwości dzięki wykorzystaniu dotykowych wyświetlaczy i systemów operacyjnych sterujących działaniem urządzenia. Najwyższą skuteczność oczyszczania zapewnia najprawdopodobniej technologia Megasonic Cleaning dotąd stosowana głównie w przemyśle precyzyjnym. Dzięki wykorzystaniu Milerd Detoxer określenie myjka do owoców i warzyw zyskuje nowe znaczenie :)

 

Myjka do warzyw, owoców

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl