Jaki jest maksymalny rozmiar pojemnika z wodą w jakim może być użyta myjka Food Cleaner?
Jaki jest maksymalny rozmiar pojemnika z wodą w jakim może być użyta myjka Food Cleaner?
Myjka Food Cleaner to urządzenie pozwalające oczyszczać owoce, warzywa, ale także przedmioty, biżuterie, okulary itp Dzięki wykorzystaniu technologii ozonowania i ultradźwięków urządzenie zapewnia wyjątkowo skuteczne oczyszczanie.
 
W celu użycia myjki należy umieścić ją w pojemniku z wodą. Może to być miska czy też zlew. Następnie należy napełnić go wodą do pożądanego poziomu i umieścić myjkę w narzyczniu/pojemniku. Poziom wody nie może przekraczać maksymalnego poziomu zanurzenia urządzenia oznaczonego na obudowie.
 
Oryginalne urządzenia myjki do żywności Food Cleaner posiadają hologram umieszczony na pudełku. Food Cleaner jest zastrzeżonym znakiem handlowym.
 

Jaki jest może być największy rozmiar naczynia w którym powinna działać myjka Food Cleaner?

Najbardziej optymalne działanie Food Cleaner odbywa się przy ilości wody do 4 litrów.
Maksymalna możliwa ilość wody do skutecznego oczyszczania to 8 litrów.
 

Najnowszy model myjki do żywności

W naszej ofercie pojawił się nowy model myjki do żywności. Milerd Detoxer to myjka najnowszej generacji. Model ten zastępuje starsze modele myjek ozonowo-ultradźwiękowych. Milerd Detoxer zapewnia najwyższą jakość oczyszczania i co ważne nie usuwa składników odżywczych z produktów spożywczych, które oczyszczamy. Jest to myjka do żywności stworzona z wykorzystaniem najnowszych technologii - między innymi Megasonic Cleaning.
 
Myjka do żywności Milerd Detoxer
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl