Oczyszczanie żywności - jak usunąć pestycydy
Oczyszczanie żywności

Oczyszczanie żywności - jak usunąć pestycydy

Myjka Food Cleaner to urządzenie które dzięki połączeniu technologii ultradźwiękowej oraz nasycania wody ozonem usuwa zagrażające zdrowiu substancje. Myjka dezynfekuje żywność i przedmioty.

 

Jak skutecznie oczyszczać żywność z bakterii i wirusów?

Wystarczy włożyć myjkę do żywności do pojemnika z wodą - może to być zlew lub miska - umieścić w nim także myte produkty i uruchomić myjkę wybierając jeden z trzech programów (Owoce/Warzywa, Mięso, Przedmioty). Po kilku minutach urządzenie zakończy pracę - proces oczyszczania został zakończony. Po użyciu można wyjąć urządzenie z wody, opłukać i odstawić. Oczyszczane produkty są gotowe do spożycia.

 

Myjka Food Cleaner

Myjką FoodCleaner możemy oczyszczać produkty spożywcze - owoce, warzywa, mięso, ryby, a także przedmioty takie jak zabawki dla dzieci, akcesoria dla niemowlaków czy też okulary. Wystarczy kilka minut! Myjka do żywności to urządzenie pozwalające oczyścić nie tylko warzywa i owoce, ale także przedmioty, zabawki i akcesoria dzieci.

Oczyszczanie żywności

 

Jak usunąć pestycydy z warzyw i owoców

Food Cleaner to myjka ozonowo-ultradźwiękowa to znaczy, że wykorzystuje połączenie technologii ozonowania i ultradźwięki. Pozwala ona myć owoce i warzywa z pestycydów. Ultradźwięki potrafią usunąć wszelkie zanieczyszczenia stałe, jaja pasożytów, pyły oraz metale ciężkie. Ozon natychmiast usuwa pestycydy, substancje chemiczne, bakterie, wirusy oraz zarodniki grzybów. Stężenie ozonu jest bardzo niskie dlatego jej używanie jest całkowicie bezpieczne dla ludzi. Skuteczne usuwanie pestycydów z warzyw i owoców z użyciem myjki do żywności jest wyjątkowo skuteczne. Skuteczność myjki została potwierdzona badaniami wykonanymi w laboratoriach w Polsce.

Food Cleaner posiada polską instrukcję i jest objęty 24-miesięczną gwarancją door-to-door. Urządzenie działa na zasilaniu akumulatorowym.

Myjka od oczyszczania żywności

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl