Jak myć, suszyć i przechowywać Food Cleaner w domu?
Jak myć, suszyć i przechowywać Food Cleaner w domu?

Jak myć, suszyć i przechowywać Food Cleaner w domu?

Na świecie pojawia się wiele nowoczesnych technologii i rozwiązań, których głównym celem jest ułatwienie nam codziennych obowiązków. Takie zadanie ma również myjka do żywności Food Cleaner – nowatorskie urządzenie, przebadane w laboratorium, a co najważniejsze – skuteczne i bezpieczne! Jeżeli zainteresowani jesteście nowinkami technicznymi, to zapraszamy do artykułu!

 

Myjka ultradźwiękowa do zadań specjalnych

Dla osób, które nie zaprzyjaźniły się jeszcze z urządzeniem takim jak myjka do żywności Food Cleaner kilka słów wstępu. Myjka do żywności służy do dezynfekcji owoców, warzyw, mięsa, ryb ale również przedmiotów użytku codziennego za pomocą ultradźwięków w połączeniu z działaniem ozonu. Ten duet niszczy wszelkie bakterie i grzyby, usuwa metale ciężkie, zabija jaja pasożytów, oraz usuwa glifosat – trujący dla organizmu związk chemiczny, będący w składzie środków do ochrony roślin. Aby uprościć użytkowanie, myjka do oczyszczania owoców posiada trzy tryby mycia: owoce i warzywa, mięso oraz przedmioty, dzięki czemu w łatwy i szybki sposób dobierzemy program do dezynfekcji mytych produktów. Atutem jej jest nowoczesny design, dodatkowo myjka ultradźwiękowa jest lekka i bardzo poręczna, co ułatwia użytkowanie sprzętu. Tyle w skrócie na temat myjki do oczyszczania owoców. A jak ją myć, suszyć i przechowywać?

 

Myjka do żywności

 

Pierwszy krok do długowieczności

Jak w przypadku każdego urządzenia istotne jest przestrzeganie zasad użytkowania i dbałość o przechowywanie. Myjka ultradźwiękowa to sprzęt, który z pewnością posłuży na lata, jeśli tylko o to zadbamy. Pierwszą i bardzo istotną rzeczą jest naładowanie baterii – czerwona dioda oznacza rozładowanie, zielona – naładowanie. Myjka do żywności może zostać włączona przed włożeniem do wody, ale nie może zostać uruchomiona! To ważne, aby nasycenie ozonem i ultradźwięki zostały uruchomione po włożeniu sprzętu do wody. Kolejną istotną informacją jest dopasowanie ilości wody – myjka do oczyszczania owoców ma oznaczenie maksymalnego poziomu zanurzenia, którego należy bezwzględnie przestrzegać. Potem pozostaje wybór programu, kilka minut pracy myjki i gotowe! Po zakończonym myciu (jeśli sami zapomnimy) , Food Cleaner wyłączy się sam po około 5ciu minutach.

 

A po pracy... Odpoczynek

Po zakończonej pracy myjka do oczyszczania owoców powinna zostać wyjęta z wody i dokładnie osuszona. Zalecamy użycie ręczników papierowych, bądź miękkiej szmatki, aby nie porysować sprzętu. Przechowywanie jej nie jest skomplikowane. Ważne, aby myjka ultradźwiękowa była w miejscu suchym, z dala od ciekawskich nosów czworonożnych pupili.

 

Myjka do żywności.. i nie tylko

Biorąc pod uwagę tempo dzisiejszego życia zdani jesteśmy na ulepszenia, jakie daje nam rynek technologii. Jeśli jesteście zainteresowani myjka do żywności Food Cleaner to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie SRTech.

 

Oryginalna myjka do żywności

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl