Promocja na oczyszczacz powietrza Air Midi

W grudniu obniżamy cenę oczyszczacza powietrza SRtech Air Midi. Urządzenie można zakupić w cenie 499 zł. Oczyszczacz posiada filtr HEPA, aktywny filtr węglowy, lampę UV i jonizator. Urządzenie posiada wbudowany czujnik zapylenia PM2.5, który pozwala mu automatycznie dostosować tryb działania do panujących warunków (posiada 5 poziomów oczyszczania). Czujnik wyświetla numeryczną wartość zapylenia i dodatkowo w efektowny sposób zmienia kolor podświetlenia w zależności od poziomu zanieczyszczenia powietrza. Dodatkowe funkcje to timer, tryb nocny, sterowanie podświetleniem. Jest on przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni około 20 metrów kwadratowych.

W naszym sklepie dostępne są również dodatkowe filtry do urządzenia, które można zakupić w cenie 120 zł za kompletny zestaw filtrów. Są to filtry koliste, które charakteryzują się większą powierzchnią niż zwykłe płaskie filtry HEPA.

Nieduży rozmiar i świetny wygląd sprawiają, że oczyszczacz Air Midi można postawić w centralnym punkcie pomieszczenia bez obaw, że będzie "straszył" gości :) Oczyszczacz można zakupić TUTAJ - na stronie znajduje się również więcej szczegółów technicznych dotyczących urządzenia.

Jeśli zależy Państwu na precyzyjnym pomiarze zapylenia oferujemy również dokładne mierniki zapylenia SDL 607. Model SDL607 jest najpopularniejszym czujnikiem pyłów PM 2.5 i PM 10 dostępnym na rynku - jest wykorzystywany w wielu firmach prywatnych i instytucjach publicznych.

Air Midi

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl