Oczyszczacze z zimnym filtrem katalitycznym

Zbliża się sezon grzewczy, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oczyszczaczy powietrza. Szczególnie godne uwagi są modele SRtech Air Max - niezwykle wydajne (CADR=520m3/h) i wyposażone w 3 filtry. Wysoki CADR pozwala oczyszczać pomieszczenia o powierzchni 60m2, a w praktyce nawet i większej. Dodatkową zaletą tak dużej wydajności jest cicha praca - urządzenie skutecznie oczyszcza pomieszczenie nawet gdy pracuje w niższych trybach. Dzięki wbudowanemu czujnikowi pyłów zawieszonych PM2.5 oczyszczacz sam dostosowuje tryb działania do panujących warunków. Sprawia to, że w praktyce jest bezobsługowy.

Oczyszczacze Max są wyposażone w zimny filtr katalityczny znany też jako Cold Catalyst Filter - jego zastosowanie pozwala na skuteczniejsze usuwanie zanieczyszczeń, z którymi nie radzą sobie filtry węglowe, HEPA i lampy UV. Chodzi między innymi o substancje takich jak tlenek węgla, siarkowodór, amoniak, benzen i formaldechydy. Dodatkowo filtr katalityczny zapobiega osadzaniu się bakterii, wirusów, pleśni i grzybów na filtrach HEPA co niestety może się zdarzyć w przypadku dłuższego użytkowania oczyszczacza wyposażonego w filtry HEPA i węglowy o długiej żywotności.

Oczyszczacze SRtech Air Max objęte są obecnie promocją - można zaoszczędzić 200 zł. Przy zakupie większej ilości produktów oferujemy dodatkowe rabaty (prosimy o kontakt). Zamówienia można składać przez sklep internetowy, mailowo lub telefonicznie.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl