Czujnik zanieczyszczenia powietrza PROMOCJA

Obniżamy cenę popularnego czujnika SDL 607. Jego promocyjna cena to 399 zł. Czujnik zanieczyszczenia powietrza przeznaczony jest do pomiaru pyłów PM2.5 i PM10 w pomieszczeniach i na otwartej przestrzeni. Urządzenie posiada kilka trybów pomiaru - umożliwia równoczesne wyświetlanie poziomu zapylenia PM2.5 i PM10, a także pomiar ciągły PM2.5 - co gwarantuje dokładniejsze wyniki. Czujnik (pyłomierz) działa w oparciu o laserowy moduł pomiarowy i wiatraczek, który zasysa powietrze. Zapewnia to wysoką dokładność pomiaru. Jest to jeden z najpopularniejszych czujników wykorzystywany zarówno przez firmy, osoby prywatne jak i instytucje samorządowe.

Miernik można zakupić tutaj.

SDL 607

Urządzenie posiada wbudowany akumulator pozwalający na 30 godzin pracy bez ładowania. Niewielki rozmiar czujnika pozwala mieć go zawsze przy sobie. Sterowanie jest bardzo proste, a czytelny wyświetlacz pozwala na łatwy odczyt pomiaru zarówno w słoneczny dzień jak i w nocy.

Czujnik sprzedajemy w oryginalnym pudełku z kablem micro USB i polską ładowarką. Urządzenie jest objęte polską gwarancją. Czujnik posiada certyfikaty CE, FCC i RoHS. Pomiary z czujnika można analizować w darmowej aplikacji dla systemów Windows, którą można pobrać tutaj.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl