Czujnik zanieczyszczenia powietrza PROMOCJA

Obniżamy cenę popularnego czujnika SDL 607. Jego promocyjna cena to 500 zł. Czujnik zanieczyszczenia powietrza przeznaczony jest do pomiaru pyłów PM2.5 i PM10 w pomieszczeniach i na otwartej przestrzeni. Urządzenie posiada kilka trybów pomiaru - umożliwia równoczesne wyświetlanie poziomu zapylenia PM2.5 i PM10, a także pomiar ciągły PM2.5 - co gwarantuje dokładniejsze wyniki. Czujnik (pyłomierz) działa w oparciu o laserowy moduł pomiarowy i wiatraczek, który zasysa powietrze. Zapewnia to wysoką dokładność pomiaru. Jest to jeden z najpopularniejszych czujników wykorzystywany zarówno przez firmy, osoby prywatne jak i instytucje samorządowe.

Miernik można zakupić tutaj - SDL607.

SDL 607 - czujnik pyłu

Urządzenie posiada wbudowany akumulator pozwalający na 30 godzin pracy bez ładowania. Niewielki rozmiar czujnika pozwala mieć go zawsze przy sobie. Sterowanie jest bardzo proste, a czytelny wyświetlacz pozwala na łatwy odczyt pomiaru zarówno w słoneczny dzień jak i w nocy.

Czujnik sprzedajemy w oryginalnym pudełku z kablem micro USB i polską ładowarką. Urządzenie jest objęte polską gwarancją. Czujnik posiada certyfikaty CE, FCC i RoHS. Pomiary z czujnika można analizować w darmowej aplikacji dla systemów Windows, którą można pobrać tutaj.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl