Ciekawy prezent na Dzień Kobiet
Ciekawy prezent na Dzień Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień i wymaga on wyjątkowej oprawy. Kwiaty, biżuteria, spacer brzegiem morza, a może kolacja we dwoje? Jeśli te pomysły wykorzystaliście już wcześniej, to mamy dla was coś bardziej oryginalnego.

 

Oryginalny Eko prezent na Dzień Kobiet

Kobiety to piękne i bardzo czułe istoty – dzieląc swoje uczucia na rodzinę i najbliższych mnożą szczęście i sieją miłość. Warto jest więc zaskoczyć ją prezentem, który pozwoli jej na to w jeszcze bardziej dogodny sposób. Na końcu strony publikujemy kod rabatowy z okazji Dnia Kobiet.

Myjka do żywności Milerd Detoxer

Naszym numerem jeden na liście ciekawych prezentów na Dzień Kobiet jest myjka ozonowo-ultradźwiękowa Milerd Detoxer. Urządzenie to pozwala na dokładne oczyszczenie owoców, warzyw, mięsa, ryb, kasz, a także biżuterii i przedmiotów codziennego użytku. Nowoczesna technologia Megasonic Cleaning pozbywa się bakterii, pleśni, związków chemicznych oraz trujących toksyn w mniej niż 10 minut!

 

Myjka do żywności

Myjka do żywności Milerd Detoxer

 

Tester żywności Soeks Ecovisor F4

Kolejny oryginalny prezent na Dzień Kobiet na naszej liście to ekotester Soeks Ecovisor F4. To tester, który ma na celu 4 podstawowe funkcje:

  • Testowanie jakości wody pitnej.

  • Kontrola stężenia trujących dla ludzi związków chemicznych, którymi pokryte są owoce i warzywa.

  • Mierzenie promieniowania elektromagnetycznego.

  • Mierzenie promieniowania jonizującego.

Twoja druga połówka z pewnością będzie oczarowana Twoim pomysłem na oryginlany prezent, dodatkowo możesz zostać mianowany super bohaterem domu. A po skontrolowaniu i umyciu truskawek deser możecie zjeść już w sypialni :)

 

Tester żywności Soeks

Tester żywności Soeks Ecovisor F4

 

Bezprzewodowy blender BlendyGo 2

Ciekawy prezent na Dzień Kobiet to nie lada wyzwanie, Twoja kobieta musi poczuć się dowartościowana. Co powiesz na nowoczesny, bezprzewodowy blender BlendyGo2? To rozwiązanie na waszą randkę w terenie! Zaskocz ją wypadem w góry, romantycznym spacerem, bądź wycieczką za miasto i wszędzie tam zabierz ze sobą blender! Urządzenie nie wymaga stałego podłączenia do prądu, możliwość użytkowania do 20-stu razy na jednym ładowaniu, a dzięki 6-ciu ostrzom pomocnik kuchni poradzi sobie z lodem, orzechami, owocami czy mrożonkami! Wystarczą drobne zakupy w warzywniaku, blender BlendyGo2 i Dzień Kobiet będzie udaną randką. Zaskocz swoją ukochaną samodzielnie wykonanym smoothie w podróży i cieszcie się wspólnie spędzonym czasem.

 

Blender bezprzewodowy BlendyGo 2

Blender bezprzewodowy BlendyGo 2

 

Ciekawy prezent na Dzień Kobiet

Ciekawy prezent z okazji Dnia Kobiet nie jednemu przysparza wiele trudu. Pamiętajmy jednak, że nasze Kobiety nie potrzebują drogich prezentów – one chcą się czuć dla nas ważne i kochane. Zadbajmy więc o nie każdego dnia, a dzień 8 marca niech będzie jedynie celebracją całego roku.

Cytując klasyka: „bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się, czy dobrze jest, czy może jest, może jest już źle (...) nie będziesz wiedział czy jest tak, czy tak i to jedyny pewny znak” chcemy podkreślić jedno – bez Was, drogie Panie, nasz świat byłby nudny i monotonny. Z tego miejsca pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżającego się Święta Kobiet dla każdej z Was – zdrowia, nieustającej radości i poczucia spełnienia każdego dnia!

 

Specjalna oferta na Dzień Kobiet

Jeśli chcecie kupić oryginalny i ciekawy prezent na Dzień Kobiet przygotowaliśmy dla Was kod rabatowy na produkty opisane w tym artykule.

Wystarczy wpisać kod rabatowy DZIENKOBIET w koszyku zakupowym ;)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl