Food Cleaner - jakie szkodliwe substancje usuwa, co można myć myjką?
Food Cleaner - jakie szkodliwe substancje usuwa, co można myć myjką?

Jakie szkodliwe substancje usuwa myjka Food Cleaner?

Myjka Food Cleaner usuwa pestycydy, substancje chemiczne, glifosat, bakterie, wirusy, zarodniki grzybów, a także nieprzyjemne zapachy. Skuteczność myjki w zależności od oczyszczanego produktu i rodzaju zanieczyszczenia może wynosić nawet do 99%.
 

Co można myć myjką Food Cleaner?

Korzystając z myjki Food Cleaner można myć owoce, warzywa, mięso, ryby, owoce morza i różne przedmioty które ulegną uszkodzeniu w kontakcie z wodą, na przykład akcesoria dla dzieci (np smoczki), zabawki, czy też przedmioty kuchenne, naczynia, okulary, biżuterię.
 
Food Cleaner należy umieścić w pojemniku z wodą i oczyszczanymi produktami. Można stosować pojemniki z różnych materiałów przeznaczone do przechowywania żywności, także zlew. Zalecamy korzystanie z pojemników wykonanych ze szkła.
 

Myjka Food Cleaner

Gwarancja

Urządzenie objęte jest gwarancją 24 miesiące realizowaną w Polsce. Oryginalne myjki Food Cleaner są zapakowane w firmowe pudełka z logiem Food Cleaner.

Gdzie kupić Food Cleaner?

Oryginalną myjkę Food Cleaner mogą Państwo zakupić w naszym sklepie internetowym - myjka do żywności. Dostawa gratis! Urządzenie jest objęte 2 letnią gwarancją. Zamówienia realizujemy na bieżąco.
 
Food Cleaner pudełko
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl