Produkt dnia
Blog wpisy
Zwroty i reklamacje

Reklamacje
W celu złożenia reklamacji proszę wypełnić formularz zwrotu/reklamacji i dołączyć go do przesyłki lub wysłać opis usterki i swoje dane kontaktowe na email kontakt@srtech.pl. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko klienta, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie nazwy produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz opis usterki. Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu razem z dowodem zakupu (paragon lub faktura).

Przed wysłaniem reklamowanego produktu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy! Przyspieszy to całą procedurę. Możemy też zamówić kuriera który na nasz koszt odbierze reklamowany produkt.Zwrot towaru
Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r. poz. 827, z późn. zm.) klienci detaliczni mają 14 dni na zwrot towaru w stanie niezmienionym i nienoszącym śladów korzystania z niego (dotyczy to także pudełka). Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt z paragonem, należy wypełnić oświadczenie i wysłać je na nasz adres email lub wraz ze zwracanym produktem/produktami. Oświadczenie musi zawierać dane osobowe klienta, telefon i numer konta do zwrotu pieniędzy. Treść oświadczenia można pobrać tutaj. Oświadczenie może być napisane odręcznie.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. W przypadku braku wcześniejszej informacji o zwrocie produktu procedura zwrotu pieniędzy może się wydłużyć.

Prawo do zwrotu towaru nie przysługuje przy zakupie na fakturę z NIP!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl