Soeks na Allegro

Tester żywności Soeks Ecovisor F4, który od kilku tygodni znajduje się w ofercie naszego sklepu można zakupić także w serwisie Allegro wchodząc na konto naszej firmy.

Więcej informacji i zdjęć na temat testera można znaleźć w naszym sklepie internetowym na stronie Soeks Ecovisor F4. Urządzenie obecnie oferujemy w cenie promocyjnej 999 zł i jest dostępne w polskiej wersji językowej. Przy zakupie przez nasz sklep internetowy gwarantujemy szybką wysyłkę. W przypadku pytań na temat urządzenia lub odnośnie dostawy zapraszamy do kontaktu z nami.

Tester Soeks to urządzenie nowej generacji. Niedawno został wprowadzony na rynek dzięki czemu charakteryzuje się wyższą dokładnością niż starsze modele testerów żywności. Sonda testera posiada pięć punktów pomiaru i wbudowany termometr zapewniający dokładny pomiar nawet gdy produkt został dopiero wyjęty z lodówki. Udoskonalona metoda pomiaru zapewnia dokładniejsze pomiary zawartości azotanów w owocach, warzywach czy mięsie, a wykorzystywane normy bazują na wytycznych Światowej Organizacji Zdrowia. Oprócz funkcji testera żywności urządzenie posiada funkcję testera wody, miernika pola elektrycznego/magnetycznego i miernika promieniowania jonizującego.

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem SOEKS w Polsce.

 

Zestaw Soeks Ecovisor

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl