Oczyszczacze powietrza

W ofercie sklepu pojawiły się oczyszczacze powietrza - trzy modele Max, Midi i Mini. Są to oczyszczacze powietrza przeznaczone do użytkowników indywidualnych i firm. Modele Max i Midi posiadają dodatkowo wbudowane czujniki pyłów PM2.5 co sprawia, że są bezobsługowe i nie generują niepotrzebnego hałasu dostosowując tryb pracy do poziomu zapylenia w pomieszczeniu.

SRtech Air Max - najwydajniejsze na rynku urządzenie, CADR=520m3/h, skutecznie oczyszcza pomieszczenia o powierzchni 60m2. W naszych testach radził sobie nawet w większych lokalach do 100m2. Podłogowy oczyszczacz posiada wbudowany czujnik PM2.5, jonizator i aż trzy filtry - HEPA, aktywny węgiel i Cold Catalyst. Urządzenie dedykowane do mieszkań, domów i biur. W zestawie pilot.

SRtech Air Midi - efektowny wizualnie nieduży oczyszczacz, który nie tylko usuwa zanieczyszczenie, ale też przyciąga wzrok gości ;) Przeznaczony do pomieszczeń o powierzchni do 20m2, posiada filtr HEPA, lampę UV i jonizator. Posiada też wbudowany czujnik pyłów PM2.5 z numerycznym wyświetlaczem. Urządzenie posiada kolorowy, dotykowy panel sterujący.

SRtech Air Mini - przeznaczony do małych pomieszczeń (10m2) oczyszczacz o niewielkich rozmiarach i wadze. Można go łatwo przenosić pomiędzy pomieszczeniami. Posiada filtr HEPA, lampę UV i jonizator.

Do oczyszczaczy oferujemy filtry, które objęte są programem stałej ceny filtrów. W ciągu 36 miesięcy od zakupu urządzenia gwarantujemy, że cena filtrów nie zostanie podniesiona. Filtry do naszych oczyszczaczy oferujemy w atrakcyjnej cenie, co sprawia, że całkowity koszt eksploatacji naszych oczyszczaczy jest znacząco niższy niż u konkurencji.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl