Myjka ultradźwiękowa Food Cleaner

W ofercie świątecznej ponownie wystawiamy zestaw promocyjny myjka ultradźwiękowa Food Cleaner i tester Soeks Ecovisor F4 . Zestaw jest idealny na prezent dla osób, które zwracają dużą uwagę na jakość spożywanej żywności, ale także dla prowadzących działalność w branży gastronomicznej. Urządzenie jest też bardzo pomocne podczas wakacji za granicą, zwłaszcza w egzotycznych krajach, gdy nie jesteśmy pewni jakości zakupowanych produktów spożywczych. Zestaw oferujemy w obniżonej cenie. Myjkę i tester żywności można także zakupić w naszym sklepie internetowym osobno, ale zakup w zestawie jest bardziej atrakcyjny cenowo.

Myjka Food Cleaner

 

Myjka ozonowo ultradźwiękowa

FoodCleaner to myjka ozonowo ultradźwiękowa oczyszcza żywność z substancji chemicznych, drobnoustrojów, bakterii, wirusów, grzybów. Usuwa szkodliwe substancje z powierzchni produktów spożywczych. Można ją wykorzystywać przy myciu owoców, warzyw, ryb, mięsa. Dodatkowo myjka dezynfekuje naczynia, akcesoria kuchenne, akcesoria i zabawki dzieci. Urządzenie wystarczy włączyć na kilka minut w dowolnym pojemniku wypełnionym wodą w którym znajduje się oczyszczana żywność/przedmioty.

 

Tester żywności

Soeks Ecovisor to tester żywności - pozwala mierzyć zawartość szkodliwych substancji w produktach spożywczych - mięsie, rybach, owocach i warzywach. Badanie opiera się na pomiarze zawartości szkodliwych substancji co pozwala określić czy żywność była sztucznie nastrzykiwana lub opryskiwana środkami chemicznymi. Wersja F4 posiada wbudowany miernik promieniowania Geigera-Muellera, który pozwala sprawdzić poziom radiacji żywności i miernik pola elektromagnetycznego.

 

Myjka Milerd Detoxer

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszą myjka do żywności - Milerd Detoxer - oczyszcza owoce, warzywa (nie tylko). Jest to urządzenie najnowszej generacji, które cechuje się znacznie lepszymi parametrami oczyszczania niż myjki starszej generacji. Dodatkowo myjka Detoxer jest wyposażona w dotykowy wyświetlacz.

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl